Jetpack Joyride Apk v1.9.3 Mod Hileli indir

0
Jetpack Joyride

Jetpack Joyride Apk v1.9.3 Mod Hileli indir

 

şimdiye kadar yapılmış ve macera için tek yönlü gezi Barry Steakfries’in, sevimli kahraman olarak göklere almak havalı jetpacks bir seçim ile uygun! Dünya çapında bir fenomen yaratıcıları itibaren Fruit Ninja aksiyon dolu Jetpack Joyride, bugüne kadar Halfbrick en beklenen Android oyun geliyor!

****

O bilim zalimler pençesinden deneysel Jetpacks benimsemek gizli bir laboratuvarda için tatili olarak Barry katılın. asansör-off sonra, sadece daha yüksek ve daha yüksek puanlar doğru uçarken aşağıya, yağmur mermi, kabarcıklar, gökkuşağı ve lazerler inmek çıkmak ve serbest ekrana dokunun!

Sen Meşru Araştırma kötü bilim dağılım efsanevi Machine Gun Jetpack ile başlayacağız, ama her oyun boyunca size para kazanmak ve Stash yeni dişli satın almak için para ve eksiksiz misyonları toplamak olacak! En sevdiğiniz jetpack, şık kıyafeti ve öğeleri stok yukarı sonra tekrar oraya seçin!

tek dokunmatik kontrollerle tüm oynanabilir – hız ve Lil ‘Stomper, Kar Kuş ve Çılgın Freaking Teleporter kullanarak güç, mevcut araçların alıcılar sadece bir seçim bir destek alın.

, Hayatta kalmak funky olsun ve Jetpack Joyride kendinizi kaybedersiniz. görmek ve yapmak çok yeterli jetpacks göre dünya ve daha her zaman var! Her zaman olduğu gibi, Barry Steakfries’in sağlayacaktır!

****

VELİ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU

Bu oyun içerebilir:

– Yeteneği gerçek para ile isteğe bağlı içerik satın almak için. Cihazınızın ayarlar menüsünde uygulama içi satın alma devre dışı bırakabilirsiniz.
– Halfbrick ürünleri ve güvenilir iş ortakları için tanıtım malzemeleri.
– 13 yaş üstü kullanıcılar için tasarlanmış harici sosyal ağ sitelerine bağlantılar.
– Cihazınızın varsayılan web tarayıcısını açabilir internete doğrudan bağlantılar.

Gizlilik Politikası: http://www.halfbrick.com/pp
Hizmet Şartları: http://www.halfbrick.com/tos

****

FACEBOOK’TA GİBİ Jetpack Joyride!
http://www.facebook.com/jetpackjoyride

TWITTER ÜZERİNE HALFBRICK TAKİP!

****

2011-2016 HALFBRICK STUDIOS © OYUN VE YAZILIM. HALFBRICK STUDIOS VE LOGO HALFBRICK STUDIOS PTY LTD MARKA ARE. Back to the Future Universal Studios ve U-Drive Ortak Girişim ticari markasıdır ve telif hakları. Universal Studios Licensing LLC tarafından Lisanslı. Her hakkı saklıdır.

Jetpack Joyride
Jetpack Joyride
Jetpack Joyride
Jetpack Joyride
Jetpack Joyride
Jetpack Joyride

DOWNLOAD

Jetpack Joyride Apk v1.9.3 Mod

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya