Cumartesi , Ekim 31 2020

Judgment: Apocalypse Survival Simulation Oyun Hileleri indir

Judgment: Apocalypse Survival Simulation Oyun Hileleri indir

CHEAT AÇIKLAMA:

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü çalıştırın, sonra Oyunu başlatın ve Ana Menü’de F1’e basın.

“Etkinleştirildi” yi dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Seçenekler:

Numpad 1: Savaşta Yenilmez Karakter
Numpad 2: Savaşta Yenilmez Karakter
Numpad 3: Savaşta Görünmez Karakter
Numpad 4: Savaşta Görünmez Karakter
Numpad 5: Fare Düşman Drenaj Sağlığı
Numpad 6: Açlıksız
Numpad 7: Sınırsız Enerji
Numpad 8: Kolay Hazırlama / Bina / Araştırma
Numpad 9: Kolay XP / Seviye Yukarı
Numpad 0: Sınırsız Beceri Puanı

Notlar:

Numpad 1: Mücadelede Yenilmez Karakter – talimatlar önemlidir! Bu, KENDİ kazazedelerinizde ve düşmanlarda veya kontrol edilemeyen karakterlerde DEĞİLDİR. Ayrıca, bu sadece COMBAT’ta çalışır. Bunu kullanmanın en iyi yolu, savaşın duraklatıldığından emin olmak için PAUSE düğmesine basmaktır. Ardından, etkilemek istediğiniz ekranın altındaki karakter kartlarından birine tıklayın. Bunu aç ve etkinken seçtiğiniz tüm birim kartları sınırsız sağlık durumuna sahip olur. Bu seçenek yaklaşık 5 saniye içinde kendini kapatacaktır. Seçenek kapatıldıktan sonra üniteler sınırsız sağlık durumuna sahip olmaya devam edecektir.

Numpad 2: Combat Off’ta Yenilmez Karakter – seçilen karakter için seçeneği kapatmak için yukarıdaki aynı adımları kullanın.

Numpad 3: Mücadelede Görünmez Karakter – talimatlar önemlidir! Bu, KENDİ kazazedelerinizde ve düşmanlarda veya kontrol edilemeyen karakterlerde DEĞİLDİR. Ayrıca, bu sadece COMBAT’ta çalışır. Bunu kullanmanın en iyi yolu, savaşın duraklatıldığından emin olmak için PAUSE düğmesine basmaktır. Ardından, etkilemek istediğiniz ekranın altındaki karakter kartlarından birine tıklayın. Bunu aç ve etkinken, seçtiğiniz tüm birim kartları düşmanlara görünmez olur. Bu seçenek yaklaşık 5 saniye içinde kendini kapatacaktır. Seçenek kapatıldıktan sonra birimler görünmez olmaya devam edecektir.

Numpad 4: Combat Off’ta Görünmez Karakter – seçilen karakterler için seçeneği kapatmak için yukarıdaki aynı adımları kullanın.

Numpad 5: Fare Düşman Drenaj Sağlığı – talimatları önemlidir! Bu seçenek, COMBAT içinde olduğunuz ENEMİLER hakkında KULLANILIR! Bu seçeneği kullanmanın en iyi yolu oyunu DURAKLATMAKtır, bir sonraki birim etkilemek istediğiniz alanın bulunduğu yere taşınır. Fare üniteden geçtikten sonra bu üniteyi açınız, daha sonra tekrar tekrar sağa hareket ettiriniz ve sağlık 0 değerini gösterinceye kadar üniteye tıklayınız. Bu seçenek yaklaşık 5 saniye sonra kapanacaktır. Sadece etkilemek istediğiniz birimleri etkilemeye dikkat edin!

Numpad 6: Açlıksız – Oyundayken ve oyun unpaused iken, bunu açın ve üniteleriniz tam metreye sahip olacaktır.

Numpad 7: Sınırsız Enerji – Oyundayken oyun bitmemiş, bunu aç ve ünitelerin tam metresi olacak.

Numpad 8: Kolay Hazırlama / Bina / Araştırma – En az bir kez Build simgesini veya Research simgesini tıklamanız gerekiyor. Bunu açıp, oyunda hemen hemen her şeyi kolayca oluşturabilir, inşa edebilir veya araştırabilirsiniz.

Numpad 9: Easy XP / Level Up – Bir karakterin en az bir kez XP kazanacağından emin olun (yiyecek yaratma, su toplama, bina yapma veya bir şeyler yapma vb.). Bunu aç ve daha sonra oyunda kazanılan herhangi bir XP ünitenin çok daha hızlı bir şekilde düzleşmesine izin verir.

Numpad 0: Sınırsız Beceri Puanları – çalışma seçeneği için mevcut oyun oturumunda en az 1 beceri puanı harcamış olmanız gerekir. Bunu aç ve daha sonra harcayacağınız sonraki beceri noktasında 99 puanınız olacak. İlk beceri puanlarını elde etmenin en iyi yolu, Kolay XP seçeneğini kullanmak ve hızlı bir şekilde puan kazanmak için bazı şeyler inşa etmektir.

İNDİR:

Judgment: Apocalypse Survival Simulation Oyun Hileleri indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Flip Trickster – Parkour Simulator v1.9.3 Mod Apk Bedava Alışveriş

Flip Trickster – Parkour Simulator v1.9.3 Mod Apk Bedava Alışveriş Basit oyun mekaniğini kullanarak sadece …

Bir cevap yazın