Pazar , Eylül 20 2020

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve v1.3.0 APK Hile MOD indir

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve v1.3.0 APK Hile MOD indir

Bu, daha gelişmiş 3D grafikler, serin silahlar ve tehlikeli dinozorlar online olan popüler bir “The Ark of Craft: Dinosaurs Survival Island Serisi” nin yeni geliştirilmiş bir versiyonu. Hayatta kalan oyunları seviyor musun? Bu 2017 hayatta kalma özgür oyunudur. İnternetiz olmadan oynayabilirsiniz.

Island Survival oyun özellikleri:

? Gizemli mağaralar: bir dino mağarası bulmak ve nadir bulunan malzemeleri toplamak

Eski mağaraları tehlikeli ejderhalarla ve nadir kaynaklarla keşfedin. Dinozorların yeni türlerini keşfedin!
Nadir kaynakları, araç gereçleri ve silahları toplayın, kendi evinizi yapın. Hayatta kalmak için hepsine ihtiyacınız var.

?İstediğiniz yeni 3D grafikler

Yeni oyunda Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ile 3D yüksek çözünürlüklü grafiklerin en yeni sürümünün tadını çıkarabilirsiniz. Adadaki hayatta kalma 2017 her zamankinden daha gerçekçi geliyor. Jurassic woods, dev orman ormanı, dev ejderhalar ve eski hayvanlarla çevrili kayıp bir pas mayını aniden hayal edin. Bu en gerçekçi hayatta kalma oyunlarından biridir. Tyrex ve kılıç diş kaplan seni arıyor ..

? Düzinelerce yeni silah ve hayati kaynak

Neyin varlığı önemli değil: kıyamet veya çöl adası. Ancak her neyse, hayatta kalmak zorundasın. Silahlar hazırlayabilirsiniz: ahşap personellerden ve kılıçlardan lazer silahlarına ve profesyonel tüfeklere kadar çalabilirsiniz. Sizi avlamak ve mücadelede kendinizi korumak için size yardımcı olacaklardır. Ayrıca, bu yeni güncellenen ada hayatta kalma oyunu daha yapım malzemeler var: ahşap, taş, bloklar ve yeryüzünde, yeraltı veya su altında bina için daha fazlası.

MOD:

All Currency + No ads

DOWNLOAD:

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve v1.3.0 (Mod Apk Money) – RACATY LINK

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın