Çarşamba , Aralık 7 2022

Jurassic World Evolution Oyun Hile indir ve Oyna

Jurassic World Evolution Oyun Hile indir ve Oyna

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Max Para
Numpad 2: Finish Araştırma
Numpad 3: Finish Fosil Genom Ekstraksiyonu
Numpad 4: Finish Dinozor Kuluçka
Numpad 5: Açlık veya Susuzluk Yok
Numpad 6: Sağlığı Doluyor
Numpad 7: Sınırsız Güç
Numpad 8: Mükemmel Ada Değerlendirmesi
Numpad 9: Bitiş Kazancı
Numpad 0: Max Departmanı ve Misyon İtibarları

Notlar:

Numpad 1: Max Money – oyuna geçiş yap ve oyunu yükle ve maksimum paran var. Test edene kadar bekle, araştırma yap, vb.

Numpad 2: Finish Research – bir araştırma projesi başlatın, o sırada ilerliyor ve ilerleme çubuğunu görüyorsanız, bunu anında bitirmek için buna basın.

Numpad 3: Fossil Genome Extraction Finish – bir fosil ekstraksiyonu başlatın, o zaman ilerliyor ve ilerleme çubuğunu görürsünüz, hemen bitirmek için buna basın.

Numpad 4: Finish Dinozor İnkübasyonu – bir dinozor inkübasyonunu başlatın, o sırada ilerliyor ve ilerleme çubuğunu görüyorsanız, bunu hemen bitirmek için buna basın.

Numpad 5: Açlık ya da Susuzluk yok – bunu aç ve antrenörlerin tüm dinozorlarını beslemeye ve suya tutmaya çalışacaklar.

Numpad 6: Sağlığı Dolu Tutun – bunu aç ve eğitmen tüm dinozorlarını tam sağlıkta tutmaya çalışacak. Bu, yaşlılıktan ölümü engellemez ya da çok daha büyük ve daha güçlü bir dinozor tarafından felakete yol açmazsa.

Numpad 7: Sınırsız Güç – bunu açmak için bir devre dışı bırakın ve bir tesisi etkinleştirin, daha sonra istasyonun gücü tam kapasitede ve bu süre devam ederken mevcut enerji santrali ile daha fazla bina yerleştirmeye devam edebilirsiniz. Bu sizi daha fazla enerji santrali kurmak zorunda kalmanıza engel olabilir.

Numpad 8: Mükemmel Ada Değerlendirmesi – bunu açıp, Ada Puanınızın mükemmel olduğunu göreceksiniz. Bu diğer adaların kilidini daha hızlı açmak için kullanılabilir.

Numpad 9: Bitirmek Kazancı Zamanlayıcısı – bir kazı keşif seferi başlatın, ardından Dig ekibinin gelmesini bekleyin. Vardıklarında ve ilerledikçe çubuğu görürseniz, kazığı anında bitirmek için buna basın. Dig ekibi daha sonra öğeleri iade edecektir.

Numpad 0: Max Department ve Mission Reputations – Değişiklikler kalıcı olduğundan, bunu kullanmadan önce mevcut tasarrufunuzu kaydettiğinizden emin olun! İlk önce, bunu ana menüde açın ve sonra kaydedilmiş bir oyunu yükleyin. Tüm bölümlerin maksimum itibara sahip olduğunu göreceksiniz ve araştırmaların ve binaların çoğunun çoğunun kilitli olduğunu göreceksiniz. Bazı şeyler kilidini açmadan önce yapılması gereken önceden gerekli kontrol listelerine sahip olabilir.

İNDİR:

Jurassic World Evolution Oyun Hile indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın