King of Defense: The Last Defender v1.0.7 APK Hile Mod indir

0

King of Defense: The Last Defender v1.0.7 APK Hile Mod indir

Güzel dünya, karanlık cehennemden gelen karanlık güç tarafından tehdit edilir. Krallıklardaki güzel ormanlar, sıcak çöller veya soğuk kar alanları gibi heryerdedirler. Krallıklar işgal edildi ve krallığınız da istila edildi. Krallığınızı savunmak için kendi stratejinizi kullanın. Büyülü bir canavar araziyi kolayca işgal eder. Onları durdurmak için kahramanlarla birleşim stratejisine ihtiyacınız var. Büyüyü kazanmak için strateji kullanın, iyilik kötülüğü kazanacaktır. Krallığınızı savunmak için acımasız canavarlarla savaşmak için en iyi strateji hazırlayın.
Savunma Kralı -The Last Defender bir savunma oyunudur. Savunma oyunu ile oyuncuların taktik becerileri çok önemlidir. İyi bir taktik, iyi yönetim ve iyi askeri kontrol sahibi olmalısın. Buna ek olarak, düşman saldırı kampanyalarını engellemek için tam karar vermeniz için güçlerinizi ve düşmanlarınızı anlamanız gerekir.
King of Defense_The Last Defender, oyun için heyecan verici deneyimler getiren yaratıcılıkla klasik taktik savunmayı temel alarak geliştirildi. Klasik savunma oyunlarının en büyük farklarından biri de kule inşa stratejisidir. Kuleler, oyuncunun taktiği uyarınca istiflenebilir: Archer kulesi, Cannon kulesi, Sihirbaz kuleleri ve Warrior kulesi esnek bir savunma oluşturmak üzere yığılmışlardır.
Yığın topu özelliği, her dünya için oyuncu seçimi kule takım elinde savunma_The Last Defender Kralı özel bir özelliktir. Kule sistemi kuvvetle yükseltilir ve her kule tipinin kendi özellikleri vardır. Savaşçı Kulesi, Okçu Kulesi, Cannon Kulesi ve Sihirbaz kulesi, her tür kule ile farklı özelliklere sahip canavarlarla savaşacak. Ayrıca, her kule 3 seviyeye yükseltildi ve savaşta düşman kazanmanıza yardımcı olan özel işlevleri var.

Kahramanlar Sistemi:
-Fairos (Okçu): Kahraman, aynı anda birden fazla ok vurma kabiliyeti ile harika bir okçuluk becerisine sahiptir. Özellikle, güç yoğunlaştığında büyük güçle oklar (ejderha oku) çekebilir.
-Master Brow: Kahraman mükemmel kılıç becerisine sahiptir. Özel Beceriler: Teleport.
-Sewan: Kahraman savaşmak için mızraklar kullanıyor. Özel Beceriler: Birçok kez arttırılmış güçle dev haline dönüşür.
-Değer Warros: Birçok savaş boyunca kimse onun gerçek adını hatırlamıyor. Ona “eski savaşçı” derler. Olağanüstü güce sahiptir. Özel beceriler: Kendisini ve müttefiklerini korumak için kalkan oluşturun.
-Cercle: Birçok sihrine sahip, düşmana bir elektrik topu ile saldıran, yıldırım çağrısı yapan bir kahramandır.
-Demon Krat: güç sembolü, krallığın koruyucusu. Balta silahını kullan. Özel beceriler: gücü silahlara konsantre edin ve düşmana büyük bir güçle saldırın.

MOD:

money

DOWNLOAD:

King of Defense: The Last Defender v1.0.7 Mod Apk – RACATY LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya