Salı , Kasım 30 2021

King of Heroes v1.0.1 Apk Hileli Güncel Versiyon indir

King of Heroes

King of Heroes v1.0.1 Apk Hileli Güncel Versiyon indir Of Heroes Kral kötülüklerin elinde dünyayı ele geçirmek için Kahramanlar savaşı anlatan bir mobil strateji oyunudur. Speedy Hero – – Heroes Kral, oyuncular insanın askeri lideri rol alacak ve Tower Defense ve Kule Saldırısı arasındaki Heroes Savaşları ile asker kontrol

### Nasıl oynanır
– Heroes bu savaşı – oyuncu çiftçiler karşılamak üzere mücadele asker ve kahramanlar satın cevheri istismar kontrolü gerekir.

– Her seviyede geçerken, Heroes sonraki harita kilidini ve yeni asker satın almak ve becerileri ve bunların kuleler de yükseltmek için para kazanabilirsiniz.

– Eğer Heroes bu Battle yapmanız gereken şeyleri işaret ve sürükleyerek, sadece dokunuyor. basit mi?

### Özellikler
– Heroes Kralı 30 haritalar var – Heroes savaşı

– Eğer meydan için birçok görev vardır. Bir defans oyuncusu değil, aynı zamanda saldırgan değil sadece.

– Oyuncular olabildiğince en iyi ordu ve kule gibi birçok stratejiler oluşturmak için asker ve kahramanların 22 çeşidi vardır.

– Ordunun gücü çeşitlendirilmiş indeks sistemi ile yükseltilebilir.

– Senin için 5 beceri Heroes Savaşı’nda vardır. Ve sen her düzeyde üzerinden kazandığınız para ile onları daha güçlü yükseltebilirsiniz.

oyuncuların tür dikkatlice her asker sayısını hesaplamak gerekir ve hangi asker ve kahramanlar diğer asker ve kahramanlar ya da nasıl savunmak ve aynı zamanda kule saldıran becerilerini kullanmak için yenebilir. Her seviye farklı sorunlar ve kahramanlar savaş Battle of Heroes olduğunu. kule savunma ve kule saldırı tekrarlanan değildir. Ve o kahraman savaşları yetenekli bir ordu komutanı nihai zafer için kahramanlar koymak olmak için analitik beceri kullanmak zorunda çünkü sıkıcı hissettirecek olmaz.

insanları korumak ve barbarca şeytanları yenmek için Heroes Kralı indirin! en savunucusu olmak ve kule korumak ve savunma her zamankinden daha kolay olacak yapmak Heroes bu Battle yer alalım.

Eğer isterseniz Heroes King of 5 * Lütfen oranı! oyunu beğeneceğinizi umuyoruz.

King of Heroes
King of Heroes
King of Heroes
King of Heroes
King of Heroes
King of Heroes

DOWNLOAD:

King of Heroes v1.0.1 Apk (Mod Money)

Önerilen

Lanota 2.7.1 Apk Mod Yeni Versiyon

Lanota 2.7.1 Apk Mod Yeni Versiyon dünya yavaş yavaş her rengi ve sesi yok eden …

Bir cevap yazın