Kingdom Hearts Unchained χ v1.0.1 APK Mod Hileli indir

0
KINGDOM HEARTS Unchained χ

Kingdom Hearts Unchained χ v1.0.1 APK Mod Hileli indir. Merhaba arkadaslar Kingdom Hearts Unchained oyunun hileli apk modunun yeni versiyonu yayınlanmışdır.

 

sevgili Kingdom Hearts serisinin ilk mobil uygulamasında Disney’in büyülü ve harika dünyalar arasında macera!

Kingdom Hearts Işık ve Dostluk Darkness gücünü üstesinden hakkında bir hikaye. Son 15 yılda, taraftarların milyonlarca onlar savaş olarak Square Enix en popüler FINAL FANTASY video oyunu serisi epik Kral Mickey, Donald, Goofy, hikayesini ve Sora, Keyblade savaşçı ile güçlerini birleştirerek 100’den fazla Disney karakterleri ve kahramanlar yaşamış onların arkadaşları korumak ve Heartless tüm dünyaları kurtarmak için.

Kayıp Masters döneminde Kingdom Hearts öykünün başında bir kahraman ol. ve LUX-gizemli bir form toplayın ışık ve güzel Disney dünyalar keşfetmek olarak Kalpsiz mücadele. , Tanıdık yüzler karşılamak Kendinizi ve Keyblades güçlendirmek!

– Kalpsiz efsanevi Keyblades kullanarak karşı savaş. kendi özel yeteneklerini açığa çıkarmak için birden fazla düşman ve fiske madalya vurmak, tokatlamak saldırmak için dokunun.

– Özel saldırıları kullanarak ve güç, büyü ve hız madalya doğru dengeyi bularak büyük ödüller için daha az sırayla düşmanları yenmek için Strateji.

– Moda tarzınıza uyan Avatarlarınızın kıyafetler değiştirerek kahraman özelleştirin. mevsimlik giyim yanı sıra, popüler Disney, FINAL FANTASY ve Kingdom Hearts karakter dayalı kıyafetler için uyanık ol!

– Toplayın ve popüler Disney ve FINAL FANTASY kahramanlar ve kötü adamlar harnessed güç içeren karakter madalya yüzlerce, gelişmeye.

– Meydan ve daha büyük ödüller için korkunç Kalpsiz baskını patronları aşağı çekmek için arkadaşlarıyla takım!

– En güçlü kahramanlar ek patronları cesur ve nadir madalya kilidini açabilir Olympus Coliseum, zorlukları hayatta.

NOT: 700MB Bu uygulamanın yüklemeden sonra gerekli olacak hakkında ek bir indirme, böylece istikrarlı bir internet bağlantısı erişimi olduğundan emin olun. download kurulumu sırasında boyutu genişler ve bu oyunu oynamak için yaklaşık 1.1 GB boş toplam gerekir.

KINGDOM HEARTS Unchained χ
KINGDOM HEARTS Unchained χ
KINGDOM HEARTS Unchained χ
KINGDOM HEARTS Unchained χ
KINGDOM HEARTS Unchained χ
KINGDOM HEARTS Unchained χ

DOWNLOAD:

 Kingdom Hearts Unchained χ v1.0.1 APK [Mod]

OBB:

 Kingdom Hearts Unchained χ v1.0.1 APK [Mod]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya