Perşembe , Nisan 2 2020

Kingdom Warriors v1.6.0 apk Hile indir

Kingdom Warriors v1.6.0 apk Hile indir

Krallığa sürekli olarak yeni savaşlar ve bitmeyen kanlı sersemler girer. Savaşçılar, eğer doğru kullanıldıysa, nihayetinde katliamı sona erdirecek, ışıltılı yeni bir kaynak keşfettiler. Şimdiye dek olmadığı kadar kuvvetler seviyeleri için krallık boyunca dağılmış sayısız Gems toplayın! En son efsanevi dağların arkasında atlamaktan korkmayın: Beast, hızlı ve kurnaz bir savaş zamanı arkadaşı. İlahi General Lu Bu ve Zuo Ci artık zorunlu askerlik için de mevcuttur. Tüm bu yeni özellikler ve daha fazlası Toplam Hakimiyet Güncelleştirmesinde mevcuttur!

== Özellikleri ==

Reimagined Bir Epik Hikaye

Üç Krallık döneminin kaosuna inin ve bir aksiyon dolu klasik savaş macerasında kaderinizi keşfedin! Planlama Cao Cao, korkunç Lv Bu ve soylu Guan Yu gibi ünlü şahsiyetler epik bir aksiyon MMO deneyimiyle savaş alanına girerler!

Komutanızda 40+ Kahramanlar

Savaş sanatında ustalaşın ve güçlerinizi zafere götürün! Düzinelerce klasik kahramanla orduyu toplayın ve yönetin. Savaş alanına girip düşmanı yenmek için güvenilir AI kontrolündeki teğmenlerin eşliğinde hızlı tempolu aksiyon mücadelesinde mücadeleye girerken ekibini seçin!

Güçlerinizi Yönetin ve Artırın

Avukatınızı büyütün ve durdurulamaz bir savaş gücü olmak için müttefiklerinizi giyin! Eşsiz ve nadir ürünleri toplayın ve yükseltin ve ekipmanlarınızı stratejik bir RPG macerasında özelleştirin! Kahramanınıza savaşa eşlik etmek ve nihai cephe savaşçı-komutanı olmak için farklı birimler arasından seçim yapın!

Mod (menu):
1. improve the damage
2. increase speed
3. to improve the scope of attacks
4. increase attack speed
5. Note: Please enable the menu before the tentative!

DOWNLOAD:

Kingdom Warriors v1.6.0 (Mod Apk) – MEGA LINK

Kingdom Warriors v1.6.0 (Mod Apk) – RACATY LINK

Kingdom Warriors v1.6.0 (Mod Apk) – ZİPPYSHARE

Kingdom Warriors v1.6.0 (Mod Apk) – DRIVE LINK

Önerilen

Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 Apk Mod Hile indir

Head Football LaLiga 2020 v6.0.0 Apk Mod Hile indir Resmi LaLiga takımları arasından favori futbolcunuzu …

Bir cevap yazın