Perşembe , Ekim 1 2020

Last Day on Earth: Survival v1.7.7 apk hile indir

Last Day on Earth: Survival v1.7.7 apk hile indir

CERCEVELERİ VE SÜPÜRGÜSÜ KALMAK!
Becerilerini geliştirin ve zombi gezginlerine ve diğer oyunculara karşı daha ölümcül silahlar hazırlayın. Başlarını kes!

BİR SIĞINAK İNŞA ET!
Hayatınızı ve eşyalarınızı ölü saldırılardan ve diğer kurtulanlardan uzak tutmak için güçlü bir temel oluşturun. Esirler almak ve onlardan hırsızlık yapmak için tuzakları hazırlayın ve yerlerine tuzak kurun.

ENJİLER HER YERDE!
Zombi ve kaynaklarınızı çalmak isteyen diğer oyunculara karşı yalnızsın. Bu acımasız kıyamet sonrası dünyaya hakim olun ve kontrol edin. Avla yada avlan.

Vücudunuzun Hayatta Kalmasını Seçin!
Kişisel zombi hayatta kalma aracınızı yaratmak için çok yararlı şeyler bulabilirsiniz. Ölü palavralar ve post-apocalyptic manzaralar kullanarak bir Helikopter atlama şansını kaçırmayın.

ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEK!
Vahşi hayvanlar, açlık, susuzluk ve soğukkanlılık sizi ölü bir ordudan daha hızlı öldürebilir. Canavarlar avlayın ve bir kamp ateşi üzerinde yiyecek hazırlayın, yağmur alıcılarıyla su toplamak ve diğer oyuncuları öldürmek için yiyeceklerini toplayın. Gerçek hayatta kalma ruhunu hissedin!

YENİ ÇEVRE KEŞFEDİN!
En değerli kaynakları bulmak ve almak için terk edilmiş askeri bunkerler ve kurtulanlar üsleri ara. Hayatta kalma araçlarını hazırlayın ve terk edilmiş şehir kalıntılarına yolculuk edin. Uzak bölgelere seyahat edebilir ve istediğiniz yerde bir barınak oluşturabilirsiniz.

KLANA BAĞLANIN!
Bugün öleceğiniz daha başkası için daha fazla güç, daha fazla fırsat ve daha fazla şans. Klanınızla toprak talep edin ve başkalarını sizin için çalışmaya getirin.

DİĞER OYUNCULARLA İLETİŞİM!
Sohbeti kullanın, bilgi bu dünyada ölü dağcılıklarla dolu ikinci önemli kaynaktır.

MOD v6:

Free shopping

DOWNLOAD APK + OBB v6:

Last Day on Earth: Survival v1.7.7 (Mod Apk Money) – DROPLOAD

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın