Last Hope TD v2.5 Apk MOD Para Hileli Yeni Versiyon indir

0
Last Hope TD

Last Hope TD v2.5 Apk MOD Para Hileli Yeni Versiyon indir.

Last Hope TD Oyunun güncel mobil hileli apk modunu hemen indirip oynayabilirsiniz.

Zombi kule savunma: zombi kalabalık, atma akıncılar ve çorak dolaşım diğer tehditlere karşı açık bir dünyada, süregelen savaşı katılın! tüm benzersiz epik dişli ve becerileri ile birden çok güçlü kahramanlar arasında seçim yapın! Kulelerin çok çeşitli kendi mükemmel bir strateji oluşturabilirsiniz. Tam 3D görsel şölenin kule savunma oyunu keyfini çıkarın!

oyun Özellikleri
– Senin savunma ve strateji meydan okuyacak 130 seviyeleri üzerinde. , Zombi istilası arkasındaki nedeni bulmak sikke ve zafer için arenada arsa veya kavga scavanging akıncı lideri çıkar!
– 6 Özel Kahramanlar arasındaki sevimli prenses seçim, güçlü Barbar, gizemli Scout, silah deli Mekanik, Asker ya da salih Şerif destekler.
– 12 farklı Towers, benzersiz bir araştırma ağacı ile her onları daha güçlü hale getirmek için kendinizi savunmak için! Bir Ok Kulesi oklarla zombi delmek bir harç Kulesi ile parçalara onları darbe veya Tesla Kulesi ile heyecanlandırmak.
– Düşman 50 türleri üzerinde çorak ve karşılaşma keşfedin. Bu yeterli değilse, acele bekleyen harita üzerinde dağılmış 5 Boss canavarlara karşı çıkmak!
– Mighty Kahraman beceri ve Epic tanrı becerileri, bir göksel grev ile Undead yok ya da toprak taşıyarak zombi sallayın.
– Canavar Tome, düşmanları zayıflıklarını bulmak için yararlıdır!
– Ödüller ile oyun içi Başarıları ve aynı zamanda tamamlayarak seviyeleri ve farklı zorluklar için benzersiz ödüller de dahil olmak üzere oyun birçok saat.
– Üç farklı zorluk ayarları: Normal, Hard & Kabusu! Sorun kendinize ve bunu yaparak ekstra paralar ve XP kazanın! İyi şanslar!

Şimdi bu eğlenceli ücretsiz oyun indirmek ve bazı yoğun savaş ve epik patron savaşlar için hazır olsun!

Last Hope TD
Last Hope TD
Last Hope TD
Last Hope TD
Last Hope TD
Last Hope TD

DOWNLOAD:

Last Hope TD v2.5 Apk (Mod Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya