Pazartesi , Ocak 18 2021

Last Hope v1.03 Hile Cep Apk Oyun indir

Last Hope v1.03 Hile Cep Apk Oyun indir

Last Hope v1.03 Hile Cep Apk Oyun indir

Üçgenin gezegen güç aç Küp İmparatorluğu tarafından işgal edilmiştir. Dev blok kuleleri tüm kaynakların gezegeni şerit zemine derin kazdık. Sadece Üçgen asker ayakta sol gibi, hayatta kalmak için gezegenin en son umudu vardır. Eğer bir blok kule tırmanmaya Eğer, tehlikeleri önlemek manyetikler toplamak, ve üst bunu yapmak, gezegen sadece bir şansı olabilir.

FRANTIC GAMEPLAY
Eğer bir ölümcül engel yoluyla yangını gibi refleksleri test edilecektir. Senin yolumdan tehlikeleri taşımak ve bir sonraki bloğa yolunu temizlemek için etrafında bloklar Spin. Hangi eşit ölümcül olacaktır.

Powerups yETKİLENDİRME
Oran eşitlemek için, powerups sürekli bir kaynağı alırsınız. Hızınızı artırmak, sağlığınızı geri yükleme veya bir kalkan olsun. Ve tırmanmaya devam!

DİNAMİK MÜZİK
Bir amansız dubstep puanı size pompalanır ve odaklanmış tutar. yoğunluk değişiklikleri ilerleme eşleşecek. Eğer daha müthiş hale geldikçe, bu yüzden müzik yapar.

WOW BU SKOR YÜKSEK OLDUĞU
Üçgenin dünyasında, skorer kraldır. Arkadaşlarınızın puanlarını Saldırı, ya da gerçekten dünyanın en. Leaderboards tırmanmaya blokların kule tırmanmaya.

ÖZ-İYİLEŞTİRME
Oynamak gibi para kazanmak ve yükseltmeleri satın almak için kullanabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirin ve hayatta kalma şansınızı artırır.

(Rastgele oluşturulmuş) DÜNYANIN KARŞI SİZ
blokların kule tehlikelerinin farklı kombinasyonlar oynamak her zaman sonuçlanan, rastgele nesil tarafından oluşturulur. Ezberleme burada size yardımcı olmayacaktır.

DOWNLOAD:

Last Hope v1.03 Hile Cep Apk Oyun indir

Önerilen

Among Us Hile Mod Apk indir

Among Us Hile Mod Apk indir Play online or over local WiFi with 4-10 players …

Bir cevap yazın