Cumartesi , Ocak 16 2021

LightSlinger Heroes v2.2.12 APK Hile indir

LightSlinger Heroes v2.2.12 APK Hile indir

Puzzle RPG’lerdeki bu hızlı tempolu bükümde, bölgenize saldırmak veya savunmak için vur ve eşleştir. Nihai ekibinizi, her biri savaşların dalgasına dönüşen taktiksel büyülerden oluşan düzinelerce eşsiz kahramandan toplayın! Yeteneklerinizi ve stratejinizi, Dragon Kirin’in yüceltilmiş sığınağına giden güçlü patronları geçerken savaşırken test edin. Efsane Işık Slinger olmak için arkadaşlarına meydan oku!

Temel özellikleri:

* KOLEK KAHRAMANLAR *
Her biri kendi güçlü becerilerine sahip, onlarca eşsiz kahramanı keşfedin. Güçlerini artır ve en güçlü ekibi kur. Asil Sun Valkyrie Ilyana, kayıp sevgisi, Demon Knight Twisted Edge ve hatta Fortune Hunter Harrison Croft’tan mükemmel lideri seç!

* HIZLI BULMACA TAKTİKLERİ *
Savaşlar hızlı ve sezgiseldir. Baloncuk atıcı ve taktik RPG elemanlarını birleştiren her savaş yeni ve heyecan verici olacak! Düşmanlarınızı ezmek için kahramanlarınızın becerilerini birleştirin, zafer kazanmak için doğru gücün ve sihrin harmanını kullanın. Fikirlerini senin hakkında tut ve savaşmaya hazır ol.

* KLASİK FANTAZİ RPG *
Kahramanlarınızın ekipmanlarını toplayın ve yükseltin. Çeşitli patronlara karşı koymak için doğru kahramanları hizalayın. Efsanevi Dragon Kirin’i yenmek için takımını eğit. Savaş Lunaria’ya geldi, siz ve kahramanlarınızla bizi Zafer’e götürün!

* EPIC BOSS SAVAŞLARI *
Takımını bir dizi sert patron karakterine karşı salla. Her birinin farklı bir gücü vardır. Her birinin bir zayıflığı var. Bul onu. Exploit. Light Slinger yeteneklerinizi gösterin.

* GERÇEK ZAMANLI ÇOK KATMANLI RAFLAR *
Raid patronları yenmek için zor baskınlar ve ralli arkadaşlar meydan. Diğer oyuncuların ödüllerini gerçek zamanlı olarak çalın!

* ARKADAŞLARINIZI ZORLAYIN *
Yüksek skorları vur ve arkadaşlarını döv. Hem arkadaşları hem de düşmanları için bağımlılık. Her patronun benzersiz bir lider tablosu vardır. Her patronu ustalaştır, diğer oyuncuların rütbesini en üst noktayı tut. Övünme haklarınızı talep edin!

MOD:
God Mode
One Hit

DOWNLOAD:

LightSlinger Heroes v2.2.12 Mod Apk – DROPLOAD

LightSlinger Heroes v2.2.12 Mod Apk – ZIPPYSHARE

LightSlinger Heroes v2.2.12 Mod Apk – DRIVE LINK

LightSlinger Heroes v2.2.12 Mod Apk – RACATY LINK

Önerilen

Among Us Hile Mod Apk indir

Among Us Hile Mod Apk indir Play online or over local WiFi with 4-10 players …

Bir cevap yazın