Pazartesi , Kasım 28 2022

Live or Die: survival 0.2.459 Apk Mod

Live or Die: survival 0.2.459 Apk Mod Hile

Yaşa ya da Öl: hayatta kalma

Yaşa ya da Öl: hayatta kalma v0.2.459 Mod Apk Survivor, ölmediğine sevindik! Kıyamet hiç beklemediğimiz bir anda geldi, kurtulan, geriye kalan tek şey vahşi hayatta kalma… Virüs salgını neredeyse tüm nüfusu silip süpürdü, geride her hayatta kalanın zombilere karşı hayatta kalmak için savaşmak zorunda kaldığı ölü çorak araziden başka bir şey bırakmadı. Biyolojik silah milyarlarca insanı öldürdü ve diğerlerini ölü zombilere dönüştürdü. Ama hayatta kalan tek kişi sen değilsin! Bazı insanlar da ölülere karşı hayatta kalma mücadelesi veriyor. Bu kıyamette size yardım edemeyecek kadar geniş bir alana yayılmış durumdayız, ancak size ölü arazide hayatta kalmanız için hayati önem taşıyan bilgileri vereceğiz. Hayatta kalma mücadelen acımasız olacak. Hayatta kalın, keşfedin ve kıyamet sonrası hayatta kalma hikayenizi bir hayatta kalandan diğerine aktarın! Bu hayatta kalma protokolünü alın, kıyamet sizi korusun!

Hayatta kalma protokolü:
– Her kurtulan kıyamette kendine güvenmeli! Kendinizi geliştirin, inşaatta evrimleşin, zanaatta evrim geçirin, zırh ve silah kullanmada evrimleşin, ölü zombileri öldürmede evrimleşin. Kıyametin ölü çorak topraklarında ölü zombilerden kurtulduğunuz her gün sizi daha akıllı yapar, ölü zombilerden kaçtığınız her mil sizi daha hızlı yapar, parçaladığınız her kafa sizi daha güçlü, hayatta kalan yapar. Geliştir, üret, inşa et, keşfet, kaynakları topla – hayatta kalmayı öğren, hayatta kalmak için savaş! Zombiler arasında hayatta kalmak için gelişmelisin!

– En iyi hayatta kalanlar bile uygun bir silah ve zırh olmadan kıyamet zombileriyle çevrili olacak. Her evrimleştiğinizde, yeni silah ve zırh yapmak için daha fazla planın kilidini açacaksınız. Hayatta kalmanıza en uygun olanı bulun – zombileri yumruklayın, zombileri kesin, zombileri delin, zombileri parçalayın, zombileri vurun, zombileri ateşe verin, zombileri havaya uçurun! Neredeyse ölü zombileri daha da ölü yapın ve hayatta kalın. Bu zorlu kıyamette hayatta kalmak için ana kaynaklarınız zanaatkarlık ve inşa!

– Silahınızla, hayatta kalanınızla veya zırhınızla ne kadar etkili olursanız olun, kıyamette hayatta kalmak için yine de dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Ölü kıyamet arazisi hayatta kalmak için zorlu bir yer, bu yüzden zombilere karşı kendi barınağınızı inşa etmeye başlayın! Duvarlar inşa etmek ve onları yükseltmek, tuzaklar inşa etmek, seçilemeyen kilitler yapmak – bunların hepsi sizi ölü zombilerden korumaya yardımcı olur. Kıyamette sizi zombilerden korumak için barınağınızı inşa etmeye başlayın. Ölü çorak arazide gün içinde hayatta kalın, rahat bir yatakta gece hayatta kalın.

– Sığınağınızı inşa etmek ve hayatta kalmak için silah ve zırh yapmak için kaynaklara ihtiyacınız var. Hayatta kalan her şeyi toplamak için ölü araziyi keşfedin ve temizleyin. Zombilere karşı hayatta kalmanız için tüm kaynaklar hayati önem taşır! İnşaat, işçilik ve yükseltme için onlara ihtiyacınız olacak. Zombiler, sığınağınızı yok etmeye ve nefes alan bir kurtulanı daha ölü bir hayatta kalana dönüştürmeye çalışacak. Bekleme, hayatta kalan, ölü araziyi keşfet ve temizle! Hayatta kalmak!

– Dikkat olmak! Dünya artık tehlikeli ölü zombilerle dolu sert, ölü bir çorak arazi. Zombiler zekalarını kaybettiler ama güç, hız ve gaddarlık kazandılar. Hayatta kalmanızı sona erdirmeye çalışacaklar ve hayatta kalmak için gelişmek ve onlarla savaşmak zorunda kalacaksınız. Silahlarınızı ve zırhınızı yükseltin, hayatta kalın, en iyi ekipmanı oluşturmaya başlayın ve kıyamette hayatta kalmak için keşfetmeye ve savaşmaya hazır olun.

– Kıyametin gelmesi için hazırladığımız birçok insan, ne yazık ki çoğu sonunda zombiye dönüştü. Ancak, keşfedilecek ve benzersiz kaynaklar elde edilecek yerlerle dolu ölü çorak araziyi geride bıraktılar. Hayatta kalın ve terk edilmiş laboratuvarları, askeri üsleri, sığınakları arayın. Başka herhangi bir kurtulan sizi yenmeden önce onları keşfedin. Eğer yaparsa, her zaman sığınağını arayabilir ve hayatta kalma araçlarını elinden alabilirsiniz… Sığınağı yıkın ve gerisini ölü zombiler halletsin.

– Kendinizi kıyametin bu ölü çölüne bırakın, görevleri tamamlayın ve benzersiz ödüller kazanın. Hayatta kalmak için her şeyi ve her şeyi yapın!
Yaşa ya da Öl: hayatta kalma
Yaşa ya da Öl: hayatta kalma
Yaşa ya da Öl: hayatta kalma
Yaşa ya da Öl: hayatta kalma
Yaşa ya da Öl: hayatta kalma
Yaşa ya da Öl: hayatta kalma

MOD:

Ücretsiz El Sanatları

İNDİRMEK APK + OBB:

Yaşa ya da Öl: hayatta kalma v0.2.459 Mod Apk – ZIPYSHARE

Yaşa ya da Öl: hayatta kalma v0.2.459 Mod Apk – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

MOD:

Gerekli kaynaklara sahip olmasanız bile bir şeyler üretebilirsiniz;
Sonsuz altın, enerji ve araştırma noktaları;
1000 seviye;
Karakter ne aç ne de susuz.

İNDİRMEK APK + OBB:

Yaşa ya da Öl: hayatta kalma v0.1.436 Mod Apk – YÜKLENDİ

Yaşa ya da Öl: hayatta kalma v0.1.436 Mod Apk – ZIPYSHARE

Yaşa ya da Öl: hayatta kalma v0.1.436 Mod Apk – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Yaşa ya da Öl: hayatta kalma v0.1.436 Mod Apk – YANDEX BAĞLANTISI

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın