Mafia 3: Trainer +12 v.1.060.0 Oyun Hile Botu indir

0

Mafia 3: Trainer +12 v.1.060.0 Oyun Hile Botu indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive edilmiş” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 7: Sınırsız Sprint

Seçenekler:

Numpad 1: Hasar Yok

Numpad 2: Sınırsız Cephane

Numpad 3: Bombalar / Molotoflar / Cephane

Numpad 4: Yeniden Yükleme Yok

Numpad 5: Görünmez

Numpad 6: Yenilemez Araba

Numpad 7: Sınırsız Sprint

Numpad 8: Sınırsız Adrenalin Çekim

Numpad 9: Nakit Cüzdan Ekle

Numpad 0: Cash Stash ekleyin

Numpad /: 99 Kablo TV Sistemi

Numpad *: Yol Noktasına Teleport

Notlar:

Numpad 1: Hasar Yok – geçiş yapın ve çoğu şey sizi öldüremez. Süper yüksek düşüşler ya da senaryoyla ölümler hala mümkün olabilir.

Numpad 2: Sınırsız cephane – açık ve çoğu silahın sınırsız cephaneliği var.

Numpad 3: Bombalar / Molotoflar / Cephane – açıp bazı silahlar, molotovlar ve diğer bazı öğeler bol olacak. Bazı öğeler için bol miktarda vermek için bunlardan en azından bir tanesinin olması gerekebileceğini lütfen unutmayın.

Numpad 4: Yeniden Yükleme Yok – geçiş yap ve ateş ettiğinde çoğu silahı yeniden yüklemen gerekmeyecek.

Numpad 5: Invisible – geçiş yapın ve çoğu düşman ve polis vs vs. kendilerinin yanında olduğunuz hakkında hiçbir fikriniz yok. Kaçabilirsin ya da insanları etkisiz kalacak şekilde boşalttın.

Numpad 6: Indestructable Car – geçip açtığınız araçların çoğu yıkılamaz olacak. Bazı hafif yüzeysel hasar olabilir, ancak normal felaket hasarından kaçınılmalıdır. Bunu korkmadan çılgınca şehir etrafında dolaşmak için kullanabilirsiniz.

Numpad 7: Sınırsız Sprint – açık konuma geçin ve süresiz sprint edebilirsiniz.

Numpad 8: Sınırsız Adrenalin Çekim – açma ve çekim kullandığınızda daha fazla şeye sahip olursunuz.

Numpad 9: Para Cüzdan Ekleme – her basışa daha çok şey katılır.

Numpad 0: Cash Stash ekleyin – her basışa daha çok ekleme yapılır.

Numpad /: 99 Kablolu Dikim Malzemesi Elektronik – YENİ! Doğru şekilde kullanın! Bunu kullanmak için, haritayı açmak için ESC’ye basın, sağ alt taraftaki telefon dinleme elektronik değerinizi not edin. Bu tuşa basın. Haritayı bırakın ve sonra tekrar gelin ve daha fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Oyunun işlem bölümünde HUD’da gösterilen değer, kaydetmek ve yüklemek veya telekomünikasyon elektronik cihazınızı harcayana kadar bu yeni değeri yansıtmayabilir.

Numpad *: Teleport – Waypoint – talimatlar önemlidir! Bu seçenek SADECE AYAKDAsanız çalışır! İkincisi, bu seçenek sadece belirli bir mesafeyi teleport etmektir, KENDİLİĞİ KAPSAM DIŞINDA DEĞİLDİR. Yaklaşık bir ilçe üzerinde teleport yapabilirsiniz (örneğin, haritanın bir bölümünün üzerine geldiğinizde, bir İLÇE’nin tamamı biraz aydınlanır.) Oyunun hesapladığı mesafeden uzaklaşırsanız, teleportunuz başarısız olur ve karakteriniz Sıkışmış. Birkaç kez deneyin, ne kadar teleport yapabileceğiniz konusunda bir kavrayış elde edin.Bu, bir alanı (HOLLOW gibi) etrafında dolaşabildiğinizden, hemen hemen anında farklı noktalara hareket edebilmeniz için KESİNLİKLE oyunu çok hızlı hale getirir! Önce ESC’ye basın Tuşunu basılı tutarak haritayı açın.İşte, haritadaki bir yere sol tıklayın ve böylece sağlam bir beyaz kalkan gibi görünen küçük beyaz işaretçi haritada görünür.Her yere tıklayabilirsiniz, ancak muhtemelen yollar en iyi şekilde çalışır. Karakterinizi görebileceğiniz MAP’dir.Sonra seçenek tuşuna basın ve anında teleport edersiniz! Her 6 saniyede bir teleport yapabilir veya çok hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz; Araçlara binip ileri geri gidin.

DOWNLOAD:

Mafia 3: Trainer +12 v.1.060.0 Oyun Hile Botu indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya