Mafia 3 Trainer Oyun Hile Botu indir

0

Mafia 3 Trainer Oyun Hile Botu indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 7: Sınırsız Sprint

Seçenekler:

Numpad 1: Hasar Yok

Numpad 2: Sınırsız Cephane

Numpad 3: Bombalar / Molotoflar / Cephane

Numpad 4: Yeniden Yükleme Yok

Numpad 5: Görünmez

Numpad 6: Yenilemez Araba

Numpad 7: Sınırsız Sprint

Numpad 8: Sınırsız Adrenalin Çekim

Numpad 9: Nakit Cüzdan Ekle

Numpad 0: Cash Stash ekleyin

Numpad /: 99 Kablo TV Sistemi

Numpad *: Teleport’tan Waypoint’e

Notlar:

Numpad 1: Hasar Yok – geçiş yapın ve çoğu şey sizi öldüremez. Süper yüksek düşmeler ya da senaryoyla ölümler hala mümkün olabilir.

Numpad 2: Sınırsız Cephane – açık ve çoğu silahın sınırsız cephanesi olacak.

Numpad 3: Bombalar / Molotoflar / Cephane – açıp bazı silahlar, molotovlar ve diğer bazı öğeler bol olacak. Bazı öğeler için bol miktarda vermek için bunlardan en azından bir tanesinin olması gerekebileceğini lütfen unutmayın.

Numpad 4: Yeniden Yükle – geçiş yapın ve ateş ettiğinizde çoğu silahı tekrar yüklemeniz gerekmez.

Numpad 5: Invisible – geçiş yapın ve çoğu düşman ve polis vs vs. kendilerinin yanında olduğunuz hakkında hiçbir fikriniz yok. Kaçabilirsin ya da insanları etkisiz bir şekilde boşalttın.

Numpad 6: Indestructable Car – geçip açtığınız araçların çoğu yıkılamaz olacak. Bir miktar hafif yüzeysel hasar olabilir, ancak normal felaket hasarından kaçınılmalıdır. Bunu korkmadan çılgınca şehir etrafında dolaşmak için kullanabilirsiniz.

Numpad 7: Sınırsız Sprint – açık konuma getirin ve süresiz sprint edebilirsiniz.

Numpad 8: Sınırsız Adrenalin Çekim – açma ve çekim kullandığınızda daha fazla şeye sahip olursunuz.

Numpad 9: Para Cüzdan Ekleme – her basışta daha fazla para var.

Numpad 0: Cash Stash ekleyin – her basışa daha fazla ekleme yapılır.

Numpad /: 99 Kablo TV Sistemi – YENİ! Doğru şekilde kullanın! Bunu kullanmak için, haritayı açmak için ESC’ye basın, sağ alt taraftaki telefon dinleme elektronik değerinizi not edin. Bu tuşa basın. Haritayı bırakın ve sonra tekrar gelin ve daha fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Oyunun eylem bölümünde HUD’da gösterilen değer, kaydetmek ve yüklemek veya telekomünikasyon elektronik cihazınızı harcama olana kadar bu yeni değeri yansıtmayabilir.

Numpad *: Teleport – Waypoint – talimatlar önemlidir! Bu seçenek SADECE AYAKDAsanız çalışır! İkincisi, bu seçenek yalnızca tüm mesafeyi teleport etmektir, HARİTA HARİTADA DEĞİL. Yaklaşık bir ilçe üzerinde teleport yapabilirsiniz (örneğin, haritanın bir bölümünün üzerine geldiğinizde, İLÇE’nin tamamı biraz aydınlanır.) Oyunun hesaplamasından uzaklaştığınızda, teleportunuz başarısız olur ve karakteriniz Sıkışmış. Birkaç kez deneyin, ne kadar teleport yapabileceğiniz konusunda bir kavrayış elde edin.Bu, bir alanı (HOLLOW gibi) etrafında dolaşabildiğinizden, hemen hemen anında farklı noktalara hareket edebilmeniz için KESİNLİKLE oyunu çok hızlı yapar ESC’ye basın Tuşunu basılı tutarak haritayı açın.İşte, sol üst köşedeki beyaz bir kalkanın haritada olduğu küçük beyaz işaretçiyi yakalamak için haritadan bir yere sol tıklayın.Her yere tıklayabilirsiniz, ancak muhtemelen yollar en iyi şekilde çalışır. Karakterinizi görebileceğiniz Harita seçeneğini belirleyin ve ardından seçenek tuşuna basın ve anında teleport edersiniz! Her 6 saniyede bir teleport yapabilirsiniz çok hızlı bir şekilde hareket ettirebilirsiniz ve bu sizi çalıştırmaktan Araçlara binip arabaya binmek Ck ve ileri.

Geçici olarak Kısayollarını Devre Dışı Bırakma:

Kısayol tuşlarını geçici olarak devre dışı bırakmak için, eğitimci etkinleştirildikten sonra CTRL-H tuşlarına basın. Kısayol tuşlarını da yeniden etkinleştirmek için CTRL-H’yi kullanabilirsiniz.

Özel Kısayol Tuşları Oluşturma:

Kısayol tuşunu veya bu seçenek için kullanılan değeri değiştirmek için Trainer uygulamasındaki gerçek seçeneğe tıklayabilirsiniz. Antrenör, kısayol tuşlarını senin için kurtaracaktır. Bu eğitmen için Özel Kısayol tuşlarını silmek için Hata Ayıklama Sekmesine ve ardından CTRL-K’ya basın ve tuşlar silinecektir.

İNDİR:

Mafia 3 Trainer Oyun Hile Botu indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya