Mafya Sürücüsü – Omerta v2.2 Mod APK Hileli indir

0
Mafya Sürücüsü - Omerta

Mafya Sürücüsü – Omerta v2.2 Mod APK Hileli indir Tüm park oyunları sıkıldınız mı? O zaman kesinlikle bu mafya park oyunu indirmek ve 20. yüzyılın başlarında Chicago harika dünyasını keşfetmek gerekir.
Kelimeyi ‘Mafya’ duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Kötü adamlar, para, suçlar, yasak dönemi, çeteler veya badass araba? Amerikan gangster aileleri nedeniyle omerta kendi kod yanı sıra, rüşvet ve kamu görevlilerine, iş dünyası liderleri, tanıklar, ve jüriler yıldırmak için yeteneklerini kendi gizliliğini ve başarısını sürdürmek başardık.
Mafyalar klanlar aileler de terör yaymak için bilinen ama bunun dışında, son derece iyi sürücüler ve genellikle pahalı araba sürüş fark vardır. Bu en güzel antika otomobil bazıları direksiyonda sürüş becerilerini test ve mafya Sürücü olarak hayatı yaşamaya şans!
Mafya sürücüsü Omerta iyi yeni kan olduğunu, size büyük patrona kanıtlamak zorunda olduğu bir sürüş ve park oyunu. Senin işin istenen yerlere yoğun trafik yoluyla klas 50s limuzinler, sürücü kolaydır. Herhalde Wiseguys orada dikkat çekmek, bu yüzden onları arabayı çıkalım işaretli noktalar park etmek bazı işlerim var. Ve sessizlik kodunu hatırlamak ve yeni taşıyıcı hakkında kimseyle konuşmak yok lütfen! Çok eğlenceli!

Sürükleyici yasak dönemi gangster atmosferi ve çarpıcı Retromobillerin koleksiyonu ile 3D sürüş ve park simülatörü gerçekçi oynayın.

Oyun mafya patronlar tarafından size atanan misyonlar üç çeşit sunuyor:
Bu misyonlar Eğer ortaklarını alıp güvenli evler ve gizli alem değirmenleri bunları teslim patronunuz için sıradan görevleri çalıştıran olacak – Ups ve Park seçin.

Kargo Teslimat – Bir kamyona hop ve bir damla dökülüp olmadan, şehir genelinde içki kutuları teslim!

Polis kaçının – Polisler senin gibileri çimdik ve mafya içki dağıtımını engellemek için uyanık sürekli.
Eğer mafya katılmaya hazır mısınız? Onlar kendi ailesinin bir parçası almak için yeterince iyi olup olmadığını görmek için bazı misyonlar verecektir.

Şehirde büyük bir işadamı heyecanla deneyimli bir araç sürücüsü arıyor ve o herhangi arabalar gerekir. Birçok sürücü işe ve onlara bazı önemli görevi verdi ve onlar da sizin araba üzerinde tek bir çizik olmadan her hedefi tamamlamak zorunda. Ve bugün dikkatlice yönergeleri izleyin başarıyla görevi tamamlamak, onun organizasyonunda bir sürücü olarak atanırlar.
OYUN ÖZELLİKLERİ:
Dinamik trafik İnanılmaz gerçekçi eski okul 3D mafya kenti;
Çarpıcı eski model araba koleksiyonu;
Gerçekçi sürüş hissi ve deneyim;
Kolay direksiyonu ve pedalları kullanarak araç kontrolü, oynamak için;
Çeşitli otopark ve dağıtım misyonları ile 24 farklı düzeylerde;
Zamana karşı yarışı zamanında kargo teslim ve polis devriyeleri kaçının;
Bağımlılık ve dinamik bir oyun;
Sürükleyici yasak dönemi gangster atmosferi .
Bir gangster rolünü alın işinizi kurmak ve bir patron gibi çalıştırın. Sadece onur Omerta kodunu kırmak ASLA hatırlıyorum.
BİZİM topluluklara katılmak:
Facebook: http://www.facebook.com/Transylgamia
Google+: https://plus.google.com/110025753951115592211
Twitter: https://twitter.com/transylgamia
Pinterest: http://www.pinterest.com/transylgamia/

Mafya Sürücüsü - Omerta
Mafya Sürücüsü - Omerta
Mafya Sürücüsü - Omerta
Mafya Sürücüsü - Omerta
Mafya Sürücüsü - Omerta
Mafya Sürücüsü - Omerta

DOWNLOAD:

Mafia Driver Omerta v2.2 Apk (Mod Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya