Çarşamba , Ekim 28 2020

Master of Orion (2016): Hileleri +6 v.55.1.1 (ENG ONLY) CheatHappens

Master of Orion (2016): Hileleri +6 v.55.1.1 (ENG ONLY) CheatHappens

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 4: Hızlı Nüfus

Seçenekler:

Numpad 1: Mega Kredi

Numpad 2: Mega Komut Noktaları

Numpad 3: Hızlı Araştırma

Numpad 4: Hızlı Nüfus

Numpad 5: Gemileri Yakala

Numpad 6: Süper Gemi

Numpad 7: Zayıf Gemi

Notlar:

Numpad 1: Mega Krediler – bunun çalışması için önce bir gezegene en az bir kez tıklamanız gerekir. Gezegeni tıklayın, ardından gezegeni açmak için bu tuşa basın. Bir şey satın aldığınızda veya dönüşü bitirdiğinizde, Kredileriniz artar. İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

Numpad 2: Mega Command Points – bir gezegene tıklayın ve en az bir gemi satın alın veya bir şeyler inşa etmelisiniz. Bunu açıp bir şey inşa edersen çok fazla Komut noktasına sahip olacaksın. İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

Numpad 3: Hızlı Araştırma – en az bir kez bir araştırma öğesi seçmiş olmanız ve bir dönüşü en az bir kez tamamlamış olmanız gerekir. Bunu açıp kapatın ve bir sonraki dönüşün sonunda araştırma tamamlanır.

Numpad 4: Hızlı Nüfus – önce çalışması için bir gezegene en az bir kez tıklamanız gerekir. Gezegeni tıklayın, ardından gezegeni açmak için bu tuşa basın. Gezegene tekrar girdiğinizde veya dönmeyi bıraktığınızda, nüfus artacaktır. İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

Numpad 5: Capture Ships – Bu iş için taktik savaşta olmalısınız. Savaşı durdurun ve en azından bir gemiyi tıklayın. Dövüşteki tüm gemileri yakalamak için bu seçeneğe basın. Daha sonra aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

Numpad 6: Süper Gemi – önce Gemileri Yakala seçeneğini kullandığınızdan emin olun. Taktik Muharebe modunda olmalısın. Bu seçenek tuşuna basın ve daha sonra bir gemiyi tıklayın. Seçenek 2 saniye sonra kendiliğinden kapanır. Seçtiğiniz gemi büyük Hull’a sahip olacak. Bu dostça ve düşman üzerinde çalışır, bu nedenle dikkatli kullanın.

Numpad 7: Zayıf Gemi – Önce Gemileri Yakala seçeneğini kullandığınızdan emin olun. Taktik Muharebe modunda olmalısın. Bu seçenek tuşuna basın ve daha sonra bir gemiyi tıklayın. Seçenek 2 saniye sonra kendiliğinden kapanır. Seçtiğiniz gemi Hull’ı zayıflatacak. Bu dostça ve düşman üzerinde çalışır, bu nedenle dikkatli kullanın.

İNDİR:

Master of Orion (2016): Hileleri +6 v.55.1.1 (ENG ONLY) CheatHappens İNDİR

Önerilen

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir)

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir) Oyun özellikleri: The Düşmanla her karşılaşma …

Bir cevap yazın