Cuma , Ekim 2 2020

Maze Escape – Dungeon Heroes RPG v1.0.3 APK Hile MOD indir

Maze Escape – Dungeon Heroes RPG v1.0.3 APK Hile MOD indir

Nihai RPG macerasında labirentten geçin! Canavarları öldür, yeni dünyalar keşfetmek ve inanılmaz hazineler bulmak. İblis, ork ve goblenler ile dolaşmış kahraman zindan ekibinizle uğraşın. Mobil ve tablet için en iyi kesmek ve keskin rol yapma oyunu kılıcınızı kaldırın ve zindandan kaçın.

Labirent Kaçış’ta, eylem sizi her köşede beklemektedir! Kahramanlarınızı yürekten geçitten yönlendirin, duvarlarında vampirlere ve kurtadamlara karşı savaş çıkarın ve özgürlüğünüze kapı açan anahtarı bulun. Sınıfınızı seçin: Büyücü, Savaşçı, Cadı, Okçu veya Şifacı ve her ganimette bulduğu silah ve zırhla kendinizi donatın. Kendi ekipmanınızı hazırlamak için parçaları toplayın ve en korkulan hazine avcısı olun.

Zindan boyunca gidebilir ve hepsini yok etmek için her düşmanla savaşabilir veya canavarları atlatmayı ve arkalarında gizlice gezmeyi tercih edebilirsiniz. Ama dikkatli olun, birçok gizli tuzak ve lav, sivri uçlar veya delikler gibi diğer tehlikeler vardır. Takip etme yolunu seçersin! Goblinler, orklar, iskeletler, ogresler, ejderhalar, vampirler ortadan kaldırın … Mobil ve tablet için en iyi RPG’de zindandaki en iyi avcı olun.

Her macera ile yeni kahramanların kilidini açın. Avcı ol ve kılıcınla goblinleri ezin, zindanların sihirbazınızla büyü atışını keşfedin, epik patronlarıyla yüzleşin ve elf okçusu ile ok yağmurunu serbest bırakın. Labirent pasajlarından geçin ve silahlarınızı ve sihirli ekipmanlarınızı yapmak, yeni güçlerin kilidini açmak ve kahramanınızı yükseltmek için rünleri bulun.

Mezar katındaki hayatta kalmak için epik savaşlarda kötü patronları ele al. Labirentteki binlerce pasajın her köşesini keşfedin ve yolda bulduğunuz tüm göğüs ve mezarları yağmalayın. Eski rünleri bulun ve bunları her bir elementte büyülü güçünüzü geliştirmek için kullanın: Hava, Su, Ateş, Doğa ve Karanlık.

Mod:

1.Money

DOWNLOAD APK + OBB:

Maze Escape – Dungeon Heroes RPG v1.0.3 Mod Apk – DROPLOAD

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın