Merchants of Kaidan v1.1 Hileli APK indir

0

Merchants of Kaidan v1.1 Hileli APK indir

Merchants of Kaidan v1.1 Hileli APK indir

Kaidan ve Tüccarlar RPG öğeleri bir sürü ile kaynaşmış bir zorlu ticaret oyunudur. Çok mütevazı başlatmak, bir arabası, altın ve gümüş sikkeler bir çanta var hepsi bu. Senin görevin dünyayı dolaşmak ve bazı kar skoru fırsatları aramak için. Düşük Buy yüksek satmak – Bir tüccar sloganı kavramak kolay. Ve yine iş göründüğünden daha zordur.

İyi bir tüccar hep hep ilgi çekici ve onun bilgi derinleşen, dinleme anlaşma için her zaman uyanık olduğunu, pazarın hakkında her şeyi bilmesi gerekir. O güçler olaylar kendilerini etkileyen hangi fiyatları, etkileyen ne biliyor. İyi bir tüccar misafirhaneler ve meyhane de seyahat edenler tarafından yayılan söylentiler ve dedikodu dinler; iyi bir anlaşma bekliyor bir ipucu, gitmek için bir ipucu için umut. İyi bir tüccar akıllı ondan daha uzmanları ile kendini çevreleyen, ona yardım insanlar karlarını maksimize ve kayıpları en aza indirmek. O zaman o, riskleri dengeleyen karlılığı hesaplar, arabaları onun filosunu genişletiyor.

koşullar sürekli değişiyor, ve onlarla birlikte farklı mallar için arz ve talep edilir. Belki yaz aylarında kürkler için ucuz bir fiyat ödemek ve kış geliyor ve insanlar sıcaklığını ihtiyaç olarak ağır bir kar için satmak istiyorum.
Ama soygun, kelebekleri riske ve şimdi bir şey taşımak ve hemen bir kar yapmak için kullanabilirsiniz değerli yer alacak, pek çok gün için onları taşıyan değer mi?
Yoksa hiçbir şey yanında maliyet en ve risk inanılmaz bir kar için satmak şehre içine kaçakçılığı ulaşmak bataklık dışarı yasadışı ot satın almak için değer mi? Ama şehir Gardiyanlar sizi kontrol ne isterseniz? Bir rüşvet mıdır? Ne kadar büyük? Belki en iyi eylem elbette bir şey var ve onlar bir şey bulmuyorum umut demek olduğunu?

Bunlar sürekli kendinize sormak zorunda soru tipleri vardır.

– Kaidan Tüccarlar birçok maceralar ile 4 katlı hatları her sahiptir. Yakın Babanın cinayetini ve 3 yan arayışı hatları intikam getiriyor ana arayışı. 100’ün üzerinde görevler toplam Her çoklu adımlardan oluşan.
– Seyahatlerinizi etkileyen rastgele olaylar kümesi. Deniz bir fırtına, ejderha, soygunculuk ve pek çok daha fazla saldırı.
– Senin malların taşınması Üç tip: yollar tarafından, denizden ve uçuş tarafından, her biri kendi avantajları ve dezavantajları ve ilgili olayların benzersiz bir kümesi vardır. Eğer filo büyümeye gibi bir ortaklık katılabilir ve 3 tüccarlar yönetmek için alırsınız.
– Sen danışmanları farklı bir alanda uzmanlaşmış, her kiralayabilirsiniz. Onların konsey çeşitli konularda size yardımcı olacaktır. Bazıları size yollarda kısa keser gösterecektir, bazı size daha iyi yelken nasıl ve riskleri ve zararları en aza indirmek için nasıl bir fırtına, söz konusu, haydutların bazı irade konseyi mücadele yardımcı olur. Eğer isterseniz, ek maliyet için yeteneklerini geliştirmek için okula gönderebilirsiniz.
– Malların fiyatlarını etkileyen yılın 4 mevsimi, seyahat için bazı yolları açmak ve diğerleri engellemek. Onlar da oyun bakar şekilde etkileyecek, her şehir yılın farklı bir zamanda farklı bir görünüme sahiptir.
– Rastgele nimet ve istatistikleri etkileyecektir küfürler. Onlar da iş yaptığınız ne kadar iyi etkiler.
– Senin istatistiklerini etkileyebilecek veya rastgele olayların etkilerini inkâr yardımcı olabilir eserler kümesi.
– Birçok gibi değişkenleri dahil karmaşık bir piyasa dalgalanması algoritması: talebe, arz, yılın mevsimleri, kentin lokalizasyonu, kuraklık veya sıçan istilası gibi rastgele olaylar.

ssds

DOWNLOAD:

Merchants of Kaidan v1.1 Hileli APK indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya