Pazar , Haziran 13 2021

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Hile indir

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Hile indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü çalıştırın, sonra Oyunu başlatın ve Ana Menü’de F1’e basın.

“Etkinleştirildi” yi dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 7: Sıfırlanan Hits’i Sıfırla

Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık
Numpad 2: Sınırsız Cephane / Öğeler
Numpad 3: Yeniden Yükleme Yok
Numpad 4: Sınırsız Susturucu
Numpad 5: Geliştirilmiş Doğruluk
Numpad 6: Kolay Kills
Numpad 7: Sıfırlanan Hits’i Sıfırla
Numpad 8: Gece Yarısı / Şafak / Öğlen / Alacakaranlık
Numpad 9: Kahramanlık
Numpad 0: GMP Ekleyin
Numpad *: Büyük / Hiçbir Malzeme
F1: Gizli Mod
F2: Düşmanlar Cant Saldırı
F3: Mega Unlocker
F4: Kötü Seviye
F5: Hızlı Gelişme
F6: Hızlı Ateş Otomatik Silahlar

Notlar:

Bu seçeneklerden bazılarının, hastaneden kaçana ve görevlerinizin yerine getirildiği oyunun ana bölümünde bulunana kadar işe yaramayabilir veya yararlı olmayabilir.

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – açık ve çoğu şey sizi öldüremez.

Numpad 2: Sınırsız Cephane / Öğeler – açma ve en cephane ve el bombası gibi birçok öğe sınırsızdır.

Numpad 3: Hayır Yeniden Yükle – tetiklendiğinde ve çok fazla silah açıldığında klibi yeniden yüklemeniz gerekmeyecek.

Numpad 4: Sınırsız Susturucu – açma ve susturuculu birçok silah susturucuyu kullanma yeteneğinden asla kaçamaz.

Numpad 5: Geliştirilmiş Doğruluk – geçiş ve çoğu silah, ateş ederken ve hareket ederken daha iyi doğruluğa sahiptir.

Numpad 6: Kolay Kills – geçiş ve bazı düşmanları oldukça hızlı bir şekilde öldürüldü. Bazı düşmanların, onları belirli bir şekilde öldürmenizi gerektiren zırh ya da başka yetenekleri vardır. Bu Kalkanlar ve Zırh kullanan bazı düşmanları öldürmek için geliştirilmiştir!

Numpad 7: Sıfırlama Hits Alındı ​​- bu, çekim sırasında oyun sırasında Alınan Hits miktarını sıfırlar.

Numpad 8: Gece yarısı / Şafak / Öğlen / Akşam karanlığı – her basışta yeni bir güne geçiş yapılır.

Numpad 9: Kahramanlık – öncelikle değerlerinizi not etmek için PDA’ya girmeli ve daha fazlasını eklemek için bu tuşa basmalısınız.

Numpad 0: GMP ekle – önce değerlerinizi not etmek için PDA’yı girmeli ve daha fazlasını eklemek için bu tuşa basmalısınız.

Numpad *: Masif / No Materyalleri – bunu başarabilir ve Anne Üssüne girip belirli kaynaklara baktığınızda veya silah ve eşyayı elden geçirmeye çalıştığınızda çok fazla malzemeye sahip olduğunuzu görürsünüz, hatta henüz topladığınız bir kısmı bile yok. . GÜNCELLENMİŞ! Bu seçenek şimdi üç ayarı vardır, 1) Masif malzemeler 2) Malzeme yok ve 3) Geri Kapan. Kullanmak için, seçenek tuşuna basın ve ilk kez ACTIVATED duyduğunuzda, büyük malzemeler AÇIK olur. Tekrar basın ve sonraki ACTIVATED malzemelerin sıfıra ayarlanacağını duyarsınız. Seçeneğe tekrar basın ve DEACTIVATED sesini duyarsınız ve seçenek kapalıdır.

F1: Stealth Mode – bunu aç ve en sırala ve insan düşmanları seni göremiyorum. Seni duyabilirler ama sizi göremeyecekler, ne de görmediğiniz bayraktan vazgeçmeyecekler. Birçoğuna kadar yürüyebilir ve onları kapatabilir ya da başkalarının önünde bile dışarı atabilirsiniz.

F2: Düşmanlar Cant Saldırı – BU SEÇENEĞİ TÜM ZAMANLARA AŞMAYIN! Bu güçlü seçenek, açıkken AI motorunu temel olarak kaldırır. Bu, sizi görmeyen düşmanların (ve daha önce sahip olduğunuz) size saldıramayacağı anlamına gelir. Birçoğu size hiç tepki vermiyor. Çoğu da çekilebilir. Bunun, açıkken birçok AI ile etkileşim kurma yeteneğini ortadan kaldırdığını unutmayın. Yani bir şey yağdırmaya çalışıyorsanız, bir şeyle, vb. Ile etkileşime girerseniz, bu seçeneği tekrar açmanız gerekir. Ayrıca, bu açıkken, helikopterde arama ve bazı komut dosyaları duraklatılıyor. Bunun en iyi sonucu, düşmanları gördüğünüzde, onları geçerken gizlenip, bir şeyler yapmanız gerektiğinde veya bir şeyle etkileşime girdiğinizde onu tekrar açmaktır. Bunun aslında insan olmayan veya uzmanlaşmış birimlerin çoğunda çalışacağına dikkat edin, oysa gizli seçenek oyundaki bu nadir birimler için çalışmayabilir. Bu seçenek, kullanım için tamamen güvenli olmasına rağmen, gerekirse bunu bırakın.

F3: Mega Unlocker – Bu güçlü seçenek, ANNE TABANIN GELİŞTİRME bölümünden öğeleri, silahları, yükseltmeleri satın almayı mümkün kılar. Bunu kullanmak için, PDA modundayken veya PDA’ya erişebileceğiniz ve ANNE BAZ sekmesini seçebileceğiniz görevler arasında seçeneği açabilirsiniz. Seçeneği açıp DEVELOPMENT menü öğesini tıklayın. Daha sonra, WEAPONS, BUDDY ve HELICOPTER bölümlerindeki çoğu öğeyi seçebilir ve ardından gerekli kaynakları, GMP, planları veya Team Lv değerini almamış olsanız bile, DEVELOPAT’a tıklayarak öğeyi tıklayabilirsiniz. Bazı öğeler hala tamamlanması için birkaç dakika alır ve bazı öğeler hala GMP miktarını (negatif, lol!) Çıkarır, ancak oyunda bunları kullanabilmeniz için hemen hemen her şeyi bu şekilde açabilirsiniz. Gerekmediğinde seçeneği kapatın.

F4: Kötü Düzey – Bu seçenek SIX seviyelerine sahiptir. Bunu kullanmak için, önce, helikopterde ve anne üssünde OLMAYIN. Ardından, bu seçeneği aktif hale getirin. “Eğitmen Aktif” kelimesini duyduğunuzda bu,

İNDİR:

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Hile indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı Herkese selam …

Bir cevap yazın