Pazartesi , Şubat 6 2023

Metal Gear Survive Hile Multihack Cıktı

Metal Gear Survive Hile Multihack Cıktı

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık
Numpad 2: Sınırsız Stamina
Numpad 3: Tükenme Yok
Numpad 4: Açlık Yok
Numpad 5: Susuzluk Yok
Numpad 6: Yeniden Yükleme Yok
Numpad 7: Sınırsız Cephane
Numpad 8: Sınırsız Gadget Yerleşimi / Kullanımı
Numpad 9: Sınırsız Silah Dayanıklılığı
Numpad 0: Öğeleri Sıfırla / Zırh Dayanıklılığı
Numpad /: Set Mega Silah Hasarı
Numpad *: Kuban Kredisini Ayarlayın
Numpad -: Beceri Puanlarını Ayarla
Numpad +: Sınırsız Oksijen
F1: Sınırsız Crafting Malzemeleri
F2: Sarf Malzemeleri / Malzemeler / Öğeler Çarpan
F3: Gizli Mod

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – üzerinde geçiş yapın ve antrenör sizi canlı tutmaya çalışacaktır. Toz nedeniyle veya uygun donanıma sahip olmayan yazılardan kaynaklanan ölüm ve ölümlere karşı korunmayabilir.

Numpad 2: Sınırsız Stamina – üzerinde geçiş yapın ve antrenör size sağlamlığı sağlamlaştırmaya çalışacaktır.

Numpad 3: Yok Yorulma – Açma ve antrenör, sizi yemediyseniz veya tedavi edilmeyen başka koşullara sahipseniz ortaya çıkan sağlık egzersize girmenizi engeller.

Numpad 4: Hayır Açlık – açık ve asla aç değilsin.

Numpad 5: No Thirst – açık ve asla susamayacaksın.

Numpad 6: Hayır Reload – geçiş ve mermi ateş eden silahların çoğunun yeniden yüklenmesi gerekmez.

Numpad 7: Sınırsız Cephane – açık ve çoğu silah sınırsız cephane var.

Numpad 8: Sınırsız Gadget Yerleşimi / Kullanımı – çitler veya öğeleri fırlatma gibi öğeleri açmak ve yerleştirmek genellikle ürün miktarını azaltmayacaktır.

Numpad 9: Sınırsız Silah Dayanıklılığı – bir şeylere saldırdığınızda ve bir şeylere saldırdığınızda, silah dayanıklılığını kaybetmez.

Numpad 0: Öğeleri Sıfırla / Zırhı Kaldırma – iDroid menüsünü açın ve ardından ne giydiğinizi ve bulunduğunuzu görmek için Kişisel’i seçin. Bu, bu ürünlerin aşınmasını sıfırlamaya ve bunları% 100’e geri döndürmeye çalışacaktır.

Numpad /: Set Mega Silah Hasarı – ÖNEMLİ! Bu seçenek SADECE kampta ve yönlendirildiği gibi kullanılmalıdır. Bu seçenek sadece kısa bir süre için aktiftir! Seçeneği açıp hızlıca iDroid menüsüne gidin, ardından donattığınız silahı görmek için KİŞİSEL öğesini seçin. Seçenek kapatılmadan önce 3 saniyeniz var. Silahın büyük bir saldırı hasarı olacak.

Numpad *: Set Kuban Kredileri – iDroid menüsünü açın ve miktarınızı not edin, ardından miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için buna basın.

Numpad -: Beceri Puanlarını Ayarla – Beceri Puanları yükseltme ekranını açın, ardından miktarı eğitmende gösterilen değere değiştirmek için bu düğmeye basın. Oyunda gösterilen değerin, harcadığınız sayı kadar eksi puan sayısı olduğunu unutmayın.

Kapatın ve karakterinizi yükseltirken bu kadar aktif olmayın. Sadece yetenek satın alırken kullanılır.

Numpad +: Sınırsız Oksijen – Açma ve oksijen ölçeriniz dolu kalır.

F1: Sınırsız Crafting Sarf Malzemeleri – eleme istasyonunda ve bir şeyler üretirken, çoğu durumda, işlediğiniz şeyi yapmak için gereken sarf malzemelerinin çıkarılması söz konusu değildir. Temel olarak doğru öğelere sahipseniz, öğeyi ücretsiz olarak elde edersiniz ve normalde maliyeti olan öğeleri kaybetmezsiniz. Sarf Malzemeleri / Malzemeler / Öğeler Çarpan açıksa, bu seçenek çalışmayacaktır.

F2: Sarf Malzemeleri / Materyaller / Öğeler Çarpan – bunu kullanmak için depoya gitmeli, Depolanmış Öğe Listesi’ni, sonra Diğerleri’yi seçin ve çoğaltmak istediğiniz bir öğeyi seçin (örneğin, Demir veya Normal Çit, vb.). Bunu açıp G’ye atmak için tuşuna basın, ardından 1’den atmak için numarayı bırakın, ardından atmak için ENTER’a basılı tutun ve öğeyi atmak yerine, çoğu durumda antrenörde gösterilen miktar eklenir. Sınırsız Hazırlama Malzemeleri açıksa bu seçenek çalışmayacaktır.

F3: Stealth Mode – geçiş ve antrenör, oyundaki NPC’ler ve düşmanları tarafından görülmesini veya duyulmasını engellemeye çalışacaktır. Muhtemelen çoğu düşman tarafından saldırıya uğramadan hareket edebilirsiniz. Onlara saldırırsan saldırabilirler, ama onları görebilmeleri ve duyma yetenekleri onlara saldırsanız bile hala azalır.

İNDİR:

Metal Gear Survive Hile Multihack Cıktı İNDİR

Önerilen

Guns, Gore and Cannoli 2 Hile indir

Guns, Gore and Cannoli 2 Hile indir Bu eğiticiyi aktifleştirmek: Ana menüde F1 tuşuna basın. …

Bir cevap yazın