Pazartesi , Eylül 20 2021

Metal Gear Survive Hileleri 01.08.18

Metal Gear Survive Hileleri 01.08.18

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Sınırsız Sağlık
Numpad 2: Sınırsız Dayanıklılık
Numpad 3: Tükenme Yok
Numpad 4: Açlıksız
Numpad 5: Susuzluk Yok
Numpad 6: Yeniden Yükleme Yok
Numpad 7: Sınırsız Cephane
Numpad 8: Sınırsız Gadget Yerleşimi / Kullanımı
Numpad 9: Sınırsız Silah Dayanıklılığı
Numpad 0: Öğeleri Sıfırla / Zırh Dayanıklılığı
Numpad /: Set Mega Silah Hasarı
Numpad *: Set Kuban Kredileri
Numpad -: Beceri Puanlarını Ayarla
Numpad +: Sınırsız Oksijen
F1: Sınırsız Crafting Malzemeleri
F2: Sarf Malzemeleri / Malzemeler / Öğeler Çarpan
F3: Gizli Mod
F4: Hayır Encumberance
F5: Max Taşıma Kapasitesini Ayarlayın

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – üzerinde geçiş yapın ve antrenör sizi canlı tutmaya çalışacaktır. Toz nedeniyle veya uygun donanıma sahip olmayan yazılardan kaynaklanan ölümlere veya ölümlere karşı korunmayabilir.

Numpad 2: Sınırsız Stamina – üzerinde geçiş yapınız ve antrenör size sağlamlığı sağlamlaştırmaya çalışacaktır.

Numpad 3: Yok Yorulma – Açma ve antrenör, sizi yemediyseniz veya tedavi edilmeyen başka koşullara sahipseniz ortaya çıkan sağlık egzersizi olmayacağınızı gösterir.

Numpad 4: Hayır Açlık – açık ve asla aç değilsin.

Numpad 5: No Thirst – açık ve asla susamayacaksın.

Numpad 6: Hayır Reload – geçiş ve mermi ateş eden silahların çoğunun yeniden yüklenmesi gerekmez.

Numpad 7: Sınırsız Cephane – açık ve çoğu silah sınırsız cephane var.

Numpad 8: Sınırsız Gadget Yerleşimi / Kullanımı – çitler veya öğeleri fırlatma gibi öğeleri açmak ve yerleştirmek genellikle ürün miktarını azaltmayacaktır.

Numpad 9: Sınırsız Silah Dayanıklılığı – bir şeylere saldırdığınızda ve bir şeylere saldırdığınızda, silah dayanıklılığını kaybetmez.

Numpad 0: Öğeleri Sıfırla / Zırhı Kaldırma – iDroid menüsünü açın ve ardından ne giydiğinizi ve bulunduğunuzu görmek için Kişisel’i seçin. Bu, bu ürünlerin aşınmasını sıfırlamaya ve bunları% 100’e geri döndürmeye çalışacaktır.

Numpad /: Set Mega Silah Hasarı – ÖNEMLİ! Bu seçenek SADECE kampta ve yönlendirildiği gibi kullanılmalıdır. Bu seçenek sadece kısa bir süre için aktiftir! Seçeneği açıp hızlıca iDroid menüsüne gidin, ardından donattığınız silahı görmek için KİŞİSEL öğesini seçin. Seçeneğin geri çevrilmesi 3 saniye sürecek. Silahın şimdi büyük saldırı hasarı olacak.

Numpad *: Set Kuban Kredileri – iDroid menüsünü açın ve miktarınızı not edin, ardından miktarı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için buna basın.

Numpad -: Beceri Puanlarını Ayarla – Beceri Puanları yükseltme ekranını açın, ardından miktarı eğitmende gösterilen değere değiştirmek için bu düğmeye basın. Oyunda gösterilen değerin, harcadığınız sayı kadar eksi puan sayısı olduğunu unutmayın.

Kapatın ve karakterinizi yükseltirken bu kadar aktif olmayın. Sadece yetenek satın alırken kullanılır.

Numpad +: Sınırsız Oksijen – Açma ve oksijen ölçeriniz dolu kalır.

F1: Sınırsız Crafting Sarf Malzemeleri – eleme istasyonunda ve bir şeyler üretirken, çoğu durumda, işlediğiniz şeyi yapmak için gereken sarf malzemelerinin çıkarılması söz konusu değildir. Temel olarak doğru öğelere sahipseniz, öğeyi ücretsiz olarak elde edersiniz ve normalde maliyeti olan öğeleri kaybetmezsiniz. Sarf Malzemeleri / Malzemeler / Öğeler Çarpan açıksa, bu seçenek çalışmayacaktır.

F2: Sarf Malzemeleri / Materyaller / Öğeler Çarpan – bunu kullanmak için depoya gitmeli, Depolanmış Öğe Listesi’ni, sonra Diğerleri’yi seçin ve çoğaltmak istediğiniz bir öğeyi seçin (örneğin, Demir veya Normal Çit, vb.). Bunu açıp G’ye atmak için tuşuna basın, sonra 1’den atmak için numarayı bırakın, ardından atmak için ENTER’a basılı tutun ve öğeyi atmak yerine, çoğu durumda antrenörde gösterilen miktar eklenir. Sınırsız Hazırlama Malzemeleri açıksa bu seçenek çalışmayacaktır.

F3: Stealth Mode – geçiş ve antrenör, oyundaki NPC’ler ve düşmanları tarafından görülmesini veya duyulmasını engellemeye çalışacaktır. Muhtemelen çoğu düşman tarafından saldırıya uğramadan hareket edebilirsiniz. Onlara saldırırsan saldırabilirler, ama onları görebilmeleri ve duyma yetenekleri onlara saldırsanız bile hala azalır.

F4: Hayır Encumberance – oyunda iken, açık ve hiçbir şey taşıyormuşsunuz gibi. Maksimum kapasitenizin izin verebileceğinden daha fazlasını taşıyabilirsiniz. Bu seçenek açıkken ve oyunu etkilemediğinde bu geçici bir ayar olduğuna dikkat edin. Antrenör kapalı ve seçenek açık değilse, (eğer çok fazla taşınırsanız) mahsup geri dönecektir. Gerekirse öğeleri düşürmek veya çıkarmak için bu süreyi alın.

F5: Max Taşıma Kapasitesini Ayarlayın – oyunda iken, antrenörde gösterilen değere taşıyabileceğiniz maksimum ağırlığı ayarlamak için buna basın. Bu oyunu eğitmenle oynadığınız süre için geçicidir.

İNDİR:

Metal Gear Survive Hileleri 01.08.18 İNDİR

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Los Angeles Crimes 1.6.Beta APK MOD

Los Angeles Crimes 1.6.Beta APK MOD Takım ölüm maçı, şehri tek başınıza keşfedin veya ağ …

Bir cevap yazın