Perşembe , Mart 23 2023

Metin2 Failed to decompress! metin2.bin.lz, size 118803, errno -4 Hatası!

www.megadosya.com  sunar

 

Bilgisayarınıza Metin2 oyununu ilk kurduğunuzda güncel dosyaları bilgisayarınıza indirirken ” Failed to decompress! metin2.bin.lz, size 118803, errno -4 ” gibi bir hata ile karşılaşıyor ve oyunu açamıyorsanız yada oyun açılıyor karşınıza gelen server seçme ekranında eksik server görüyorsanız ÖR. ilk 8 server gibi o zaman sizlere verdiğimiz dosyayı indirin.

İndirmiş olduğunuz  dosyaları C:\Program Files\ dizininde ki Metin2_Turkey klasörünün için girip dosyaları yapıştırın aynı isimde  dosya var ise yeni dosyalar ile değiştirin ”Tümüne Evet” deyip geçin ve masaüstünde bulunan Metin2.exe kısayol dosyasını yeniden çalıştırın ve güncelleme bitene kadar bilgisayarınızı ve internet bağlantınızı kapatmayın. Güncelleme sorunsuz olarak tamamlanacaktır ve bittikten sonra Metin2 oyununa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

English Description:

Metin2 game on your computer when you first install the update file to your computer when downloading “Failed to decompress! Metin2.bin.lz you 118803rd, errno -4” encountered an error and can not open or play the game opens up your face in the server selection screen, you’re missing on the server OR. then we give you the first 8 as servers, file download.

Downloaded the files C:\Program Files\ directory Metin2_******** folder that you entered for the file, paste the same name file exists in the new files replace it with “Yes to All” and go on the desktop and the shortcut file Metin2.exe rerun and update until your computer and your internet connection Do not turn off. Updated without any issues and will be completed after the end of their stay in Metin2 game where you can continue.

 

DOWNLOAD TURBOBİT:HATA CÖZÜMÜ İNDİRMEK İCİN BURAYA TIKLA İNDİR

DOWNLOAD HOTFİLE:HATA CÖZÜMÜ İNDİRMEK İCİN BURAYA TIKLA İNDİR

Önerilen

Mr Ninja – Slicey Puzzles Apk Mod Kilitler Acık v 2.24

2019’da büyük başarı kazanan Bay Bullet’in devamı Bay Ninja, bir sonraki büyük bulmaca takıntınız olacak! …

3 Yorumlar

  1. cok saol işe yaradı rahatlıkla çalıstı tesekkürler

  2. seni tebrik ederim ya ne zamandır arıyordum..

  3. en iyi bilgisayar uzmanı admin başka uzman yok şimdi yüklüom İŞALLAH (AÇILIR)

Bir cevap yazın