Perşembe , Ekim 28 2021

Metin2 Hile Mod ve Metin2 Yang Nedir – Yang Nasıl Kullanılır – Metin2 Yang Nasıl Kasılır

Metin2 Hile Mod ve Metin2 Yang Nedir – Yang Nasıl Kullanılır – Metin2 Yang Nasıl Kasılır

Metin2 Hile de Yang Nedir?

Metin2 yang metin2 oyununda oyun parası olarak kullanılan ve yaratık keserek elde edilebilen bir para birimidir. Ejder parasının aksine bu para birimini şehrin dışındaki yaratıkları keserek elde edebilirsin.

Metin2‘de bulunan zırh, silah ve takıları geliştirmek için demircide + basmanız gerekiyor veya kutsama kağıdı, büyülü metal gibi materyalleriniz varsa bunları kullanarakda + basma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
+ basarken yani nesneyi geliştirirken ilk seviyelerde düşük tutarda yang isteyecektir ama 7, 8 ve 9.cu seviyelerde geliştirme yapıldığı zaman yüksek miktarlarda yang istenilebiliyor.

Metin2 Hile Yang Nasıl Kullanılır?

Yang ile yapılabilicekler listemizde üst sıralarda yer alan alternatiflerden birisi ise pazarlardan item satın alabilmek. Diğer oyuncuların haritanın çeşitli yerlerinden düşürüp geliştirdikleri ve pazarda sattıkları eşyaları satın almamız  için yine yang’a ihtiyaç duyulmaktadır.  Karakterinize uygun olan eşyaları veya karakter ekipmanlarını geliştirebilmek için gereken + basma eşyalarını her bayrağın 1.ci köyün de bulunan pazarlardan satın alabilirsiniz. Bu köylerde bulunan pazarlar sizin gibi oyuncular tarafından eşya düşürüp karakterleri ile o eşyaları satışını sunan bir diğer oyunculardır. Oyunda 150+  farklı bölge mecut bu çeşitli bölgelere ışınlanabilmek için belli başlı portallar harici diğer tüm ışınlanma noktalarına ve başka haritalara gidebilmek için yine yang’a ihtiyacınız var. Örneğin bakra bölgesindeki ışınlayıcıyı kullanarak Seungryong Vadisine gitmek için ışınlayıcıya 12.000 yang vermeniz gerekiyor.

Başka bir yang ihtiyacı duyacağınız yer ise satıcı. Satıcı oyundaki market ihtiyacınızı karşılayacak bir çok şey barındıran bir NPC’dir. Satıcının içinde bulunan kırmızı ve mavi iksir sizin en çok yang’ınızı vericeğiniz yerlerden birisidir. Örneğin bakra bölgesine kasılmaya gideceğiniz zaman potunuzun bitme durumunda yine bakra’da bulunan satıcıdan iksir ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz ama Örümcek zindanı gibi uzak bir haritaya gideceğiniz zaman orada herhangi bir satıcı olmadığı için iksir ihtiyacınızı karşılayacak herhangi bir satıcı bulunmamakta. Dolayısıyla uzak haritalara gideceğiniz zaman envanterinizde bulunan tüm boşlukları pot doldurmanız gerekiyor buda sizin yüksek bir miktarda yangı satıcıya pot almak için vermeniz anlamına gelir.

Metin2 Hile Yang birimleri

  • 1.000 Yang = 1k
  • 10.000 Yang = 10k
  • 100.000 Yang = 100k
  • 1.000.000 Yang = 1M
  • 10.000.000 Yang= 10M
  • 100.000.000 Yang= 100M
  • 1 Won Yang ( Depocuda dönüştürülür ve 103.000.000 M yang karşılığında çevirme sağlayabilirsiniz)
  • 1.000.000.000 Yang=  1T

Metin2 Hile Yang Nasıl Kasılır? ( Metin2 Hile Yang Kasma Yöntemleri )

Metin2 yang elde edebilmek için 100 den fazla yöntem mevcut. Bunlardan bir kaçı şöyle;  Her bayrağın 1.ci ve 2.ci köyünde bulunan metin taşlarını kırarak elde ettiğiniz değerli eşyaları pazar kurarak satarsanız bir miktar yang elde edersiniz. Yine her bayrağın 1.ci köyünde bulunan ama 2.ci köyde bulunmayan ” Balıkçı ” adlı NPC’den alıcağınız olta ile balık tutabilirsiniz. Tutucağınız balıklarda çıkan bir çok balığı açarak istiridye elde edebilirsiniz istiridye çıkmayan balıklardan ölü balık çıkar bu ölü balıkları balıkçıdan alıcağınız kamp ateşinde kızartarak özellik veren ızgara balıklara çevirebilir çevirdiğiniz balıkları ve çıkarttığınız istiridyeleri pazar kurup diğer oyunculara bir miktar yang karşılığında satabilirsiniz.

Metin2 Mod Hilesi Kullanımı:

Kullanımı:

1:vermiş oldugumuz linkten metin2 hilesini indir

2: exe uzantılı dosyaya tıklayınız

3: sizden kurulum için yer isteyecekdir.

4: metin2 oyununuz hangi klasörde kurulu ise o klasörü secip cıkarttınız.

4: hileyi kurmuş oldugunuz metin2 oyunun klasörüne giriş yapınız

5: metin2_launcher.exeden oyuna giriş yapınız.

Daha fazlası için takipte kalmanız yeterlidir. Yeni hileler eklenecekdir.

DOWNLOAD:

Metin2Mod Levelbot Hilesi Burdan Tıkla indir

Önerilen

Metin2 Hile Multihack 13.07.2020 Yeni Versiyon

Metin2 Hile Multihack 13.07.2020 Yeni Versiyon indir Metin2 TR Hileleri indirmiş oldugunuz linkten hile dosyasını …

Bir cevap yazın