Çarşamba , Ocak 20 2021

Middle-Earth: Shadow of War Hileleri Focus,Sağlık,Gems,Mermi ve Hızlı Exp Kasma

Middle-Earth: Shadow of War Hileleri Focus,Sağlık,Gems,Mermi ve Hızlı Exp Kasma

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık
Numpad 2: Süper Stealth Modu
Numpad 3: Sınırsız Odaklanma Modu
Numpad 4: Sınırsız Oklar
Numpad 5: Kolay Seviye Yukarı Hızlı XP
Numpad 6: Sınırsız Güç
Numpad 7: Becerilerin Kilidini Gerecek Yetenek Puanı Gerekliliği Yok
Numpad 8: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Talion Seviyesi Gerekliliği Yok
Numpad 9: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Öykü Gereksinimi Yok
Numpad 0: Kolay Kaptan Öldürür
Numpad /: Sınırsız Elf Rage / Tam Wraith Meter
Numpad *: Mega Gümüş Paralar
Numpad -: Süper Challenge Zamanlayıcı
Numpad.: Kolay Teçhizat Mücevherleri
F1: Süper Hasar Silahları Hazırlayın

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – geçiş yapın ve çoğu şey sizi öldüremez.

Numpad 2: Süper Gizli Mod – açıp düşman sizi göremiyor. Bazı komut dosyası verilen olaylar hala oluşabilir. Ayrıca, kaptanların buluşmaları hâlâ başlayabilir, ancak kaptanlar sizi göremez. Gizli görevlerde hiç görmemeniz gereken yerde çalışmayın. Böyle bir misyona rastlamadıysak lütfen rapor edin.

Numpad 3: Sınırsız Odak Modu – Sınırsız Odaklanma için açık konuma getirin.

Numpad 4: Sınırsız Oklar – kalan bir okunuz olmalıdır. Sınırsız oklarla geçiş yapın.

Numpad 5: Easy Level Up Hızlı XP – eğitici GUI’de eğitici seçeneğinden eklenen miktarı değiştirebilirsiniz. Bu açıkken, eğitmen GUI’sinde gösterilen tutar bir sonraki XP kazanıldığında eklenecek tutardır. Bunu kullanarak hızla kolayca düzeylendirebilir veya birden çok seviyeyi yükseltirebilirsiniz.

Numpad 6: Sınırsız Might – açık konuma getirin ve kuvvınız sınırsızdır.

Numpad 7: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Hayır Beceri Puanı Gerekliliği – Bu etkinleştirilirken, gereken sayıda beceri puanına sahip olmasanız bile becerilerin kilidini açabilirsiniz.

Numpad 8: Yeteneklerin Kilidini Açmak İçin Hayır Talion Seviyesi Gereksinimi – Bu etkinleştirilirken, gerekli Talion Seviyeniz olmasa bile becerilerin kilidini açabilirsiniz.

Numpad 9: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Öykü Gereksinimi Yok – Bu etkinleştirilirken, gerekli sayıda hikayesi tahsilatına sahip olmadığınızda veya bir hikaye görevini tamamlamadıysanız bile becerilerin kilidini açabilirsiniz.

Numpad 0: Kolay Kaptan Kills – açık ve yakındaki Kaptanların durumu çok düşük olacak ve öldürülmesi kolay olacak. Bu seçenek kaptanlarla savaşa gelene kadar bırakılmalıdır, aksi halde çoğu sizi onlara ulaşmadan önce kaçmaya çalışacaktır.

Numpad /: Sınırsız Elf Rage / Tam Wraith Meter – açıp kapayın ve bir sonraki düşmanı öldürdüğünüzde sayaç doludur ve ne zaman açıldığında, Elf Rage’e dokunduğunuzda sayaç dolacaktır.

Numpad *: Mega Silver Coins – Bunu kullanabilmek için envanterinizde olan ve Mirian (Gümüş Paralar) için yokedilebilecek en az bir tane silah veya zırhınız olmalıdır. Duraklat menüsünü açmak için ESC’ye basın, daha sonra ENVANTER’e tıklayın ve ardından açmak için bir silah veya zırh seçimi üzerine Ara çubuğuna basın, ardından fare ile envanterdeki silah veya zırh parçasını fare ile yok edin, böylece metni görürsünüz “[3 ] Mirian için yok et “. Bu seçeneği açın, sonra öğeyi yok etmek için 3’e basın. Çok miktarda Gümüş Paranız olacak. İstenmeyen yan etkileri önlemek için seçeneği KAPALI duruma getirin. Eğer satacak bir şeyiniz yoksa, çabucak bir Yüzbaşı bulup onu bir damla için öldürün veya bir kaç madalyonunuz varsa ve PİYASA üzerindeki eşyaları almaya yetecek kadarınız varsa, Zıplayan Bir Göğüs satın alın ve Madeni Paralar için yok etmek için bu eşyaları kullanın.

Numpad -: Süper Challenge Zamanlayıcı – Üç ödülden birini kazanabileceğiniz zorluklarla karşı karşıya kalırken, bazıları zamanlı zorluklarla karşılaşıyor. Bu ayarı değiştirin ve çoğunun daha fazla zaman sınırlaması olacaktır. Zamanlayıcı arttıktan hemen derhal kapatın.

Numpad: Kolay Teçhizat Mücevherleri – Envanteri açın, ardından bir mücevher eklemek için bir zırh veya silah seçin (mücevher yuvasının kilidinin açık olduğundan emin olun) ve ardından bu öğeyi değiştirin ve o mücevher parçasını yuvaya koymak için herhangi bir taşı tıklayabilirsiniz , mücevher envanterinizde olmasa bile.

F1: Süper Hasar Silahları Hazırlayın – Etkilemeye çalıştığınız en az iki silah türüne sahip olmalısınız. Envanteri girin, ardından etkilenmek istediğiniz silah türünü seçin (ör. Melee, stealth veya ranged weapon) ve bu türdeki tüm silahları açılacak silah türünü seçin. Sonra, seçeneği açın ve sonra başka bir silah seçin ve seçtiğiniz silahın süper hasarına sahip olacaksınız. İstatistikler düzgün görüntülenmese bile, inanılmaz zararlar görürsünüz. Etkilemek istediğiniz silah, halihazırda donatmış olduğunuz silah ise, o zaman bu tip başka bir silah hazırlayın ve daha sonra adımları yapın. Örneğin, bir SWORD’a sahipseniz ve donanımlı olduğunda süper hasar olmasını isterseniz, bunu UNEQUIP yapın ve sonra bu seçeneği açın ve sonra etkilenmek istediğiniz kılıcı EQUIP EQUIP yapın. Seçenek AI’nin etkisini veya diğer istenmeyen etkileri almasını önlemek için yaklaşık iki saniye içinde kapanacaktır. Tekrarlamak için envantere basın ve ardından bir silah türü seçin (örn. Gizli, yakın dövüş, genellikle hançer, kılıç, yay olan menzilli), bu seçeneği açık konuma getirin,

İNDİR:

Middle-Earth: Shadow of War Hileleri Focus,Sağlık,Gems,Mermi ve Hızlı Exp Kasma İNDİR

Önerilen

Shadow Knight: Deathly Adventure RPG 1.1.311 Yeni Versiyon MOD indir

Shadow Knight: Deathly Adventure RPG 1.1.311 Yeni Versiyon MOD indir Harmonia dünyasını gölge savaşlarından kurtarmak …

Bir cevap yazın