Cumartesi , Şubat 27 2021

Middle-Earth: Shadow of War – Trainer +18 Hile indir

Middle-Earth: Shadow of War – Trainer +18 Hile indir

Bu eğiticiyi aktive etmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstediğiniz kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları antrenörde değiştirilebilir.

Eğitimci Seçenekleri:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık
Numpad 2: Süper Gizli Modu
Numpad 3: Sınırsız Odak Modu
Numpad 4: Sınırsız Ok
Numpad 5: Kolay Seviye Yükseltme Hızlı XP
Numpad 6: Sınırsız Might
Numpad 7: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Beceri Puanı Gerekmez
Numpad 8: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Talion Seviyesi Gerekliliği Yok
Numpad 9: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Hikaye Gereksinimi Yok
Numpad 0: Kolay Kaptan Öldürür
Numpad /: Sınırsız Elf Rage / Tam Wraith Metre
Numpad *: Mega Gümüş Madeni Paralar
Numpad -: Süper Mücadelesi Zamanlayıcısı
Numpad.: Kolay Ekipman Taşlama
F1: Süper Hasar Silahlarını Donatmak
F2: Mount Sağlığını Koru
F3: Hızlı Beceri Soğutucuları
F4: Kolay El Sanatları Taşları
F5: Kolay Prestige Yükseltmeleri

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – Geçiş yapın ve çoğu şey sizi öldüremez.

Numpad 2: Super Stealth Mode – Geçiş yap ve düşman seni göremez. Bazı komut dosyası olayları hala oluşabilir. Ayrıca, kaptan buluşmaları hala başlayabilir, ancak daha sonra kaptanlar sizi göremez. Hiç görülmemeniz gereken gizli görevler için çalışmayabilir. Lütfen öyleyse bildirin, çünkü böyle bir göreve rastlamadık.

Numpad 3: Sınırsız Odak Modu – sınırsız Odak için geçiş yapar.

Numpad 4: Sınırsız Ok – kalan bir okunuz olmalıdır. Sınırsız ok için geçiş yap.

Numpad 5: Kolay Seviye Yükseltme Hızlı XP – eğitmen GUI’sindeki eğitici seçeneğinden eklenen miktarı değiştirebilirsiniz. Bu açıkken, eğitmen GUI’sinde gösterilen miktar, bir sonraki XP kazanıldığında eklenecek olan miktardır. Bunu kullanarak kolayca hızlı bir şekilde seviye atabilir veya çoklu seviyelere seviye atabilirsiniz.

Numpad 6: Sınırsız Might – geçiş ve gücünüz sınırsızdır.

Numpad 7: Beceri Kilidini Açmak İçin Beceri Puanı Gerekmiyor – bu aktifken, gerekli sayıda beceri puanınız olmasa bile becerilerin kilidini açabilirsiniz.

Numpad 8: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Talion Seviyesi Gerekmiyor – bu aktifken, Talion Seviyesine sahip olmasanız bile becerilerin kilidini açabilirsiniz.

Numpad 9: Becerilerin Kilidini Açmak İçin Hiçbir Gereklilik Yok – bu etkinleştirilirken, gerekli sayıda hikaye hikayesi koleksiyonuna sahip olmasanız bile veya bir hikaye görevini tamamlamadıysanız, becerilerin kilidini açabilirsiniz.

Numpad 0: Kolay Kaptan Öldürme – yakındaki ve yakındaki geçiş Kaptanların sağlığı çok düşük olacak ve öldürülmesi kolay olacak. Kaptanlarla mücadele edene kadar bu seçenek bırakılmalıdır, aksi halde çoğu kişi onlara ulaşmadan önce sizi kaçmaya çalışır.

Numpad /: Sınırsız Elf Rage / Full Wraith Meter – açıp bir sonraki düşmanı öldürdüğünüzde, sayaç doludur ve açıldığında, Elf Rage’i çalıştırdığınızda, sayaç dolu kalacaktır.

Numpad *: Mega Silver Coinler – bunu kullanmak için envanterinizde bulunan ve Mirian (Silver Coin) için imha edilebilecek en az bir silah veya zırhınız olmalıdır. Duraklatma menüsünü açmak için ESC tuşuna basın, sonra ENVENTORY seçeneğini tıklayın ve ardından açmak için bir silah veya zırh seçiminde ARA ÇUBUĞU’na basın, daha sonra metni görebileceğiniz şekilde imha edilebilecek envanter silahlarında veya zırhında bir öğenin üzerine getirin, “[3 ] Mirian için yok “. Bu seçeneği açın, ardından öğeyi imha etmek için 3’e basın. Çok fazla Silver Coin alacaksın. İstenmeyen yan etkileri önlemek için KAPALI seçeneğini değiştirin. Eğer satacak bir şeyiniz yoksa, hemen bir Kaptan bulun ve bir damla için onu öldürün ya da PAZAR’da eşya satın almak için yeterli paraya ve paraya sahipseniz, bir Yağma Sandığı satın alın ve Paraları yok etmek için bu eşyaları kullanın.

Numpad -: Süper Challenge Timer – Üç ödülden birini kazanabileceğiniz zorluklar içindeyken, bazıları zamanlanmış zorluklardır. Bunu aç ve çoğu zaman çok daha yüksek bir zaman sınırına sahip olacak. Zamanlayıcı arttıktan hemen sonra devre dışı bırakın.

Numpad.: Easy Equip Gems – envanteri açın, daha sonra bir mücevher eklemek için bir zırh veya silah seçin (gem slotunun kilidinin açıldığından emin olun), sonra bunu açın ve sonra o gem’i slotta donatmak için herhangi bir gemiyi tıklayabilirsiniz. , gem envanterinizde olmasa bile.

F1: Süper Hasar Silahlarını Donat – Etkilemeye çalıştığın silah türünden en az İK’niz olmalı. Envanteri girin, ardından etkileyeceğiniz silah türünü seçin (yani yakın dövüş, gizli veya menzilli silah), bu türdeki tüm silahları açacaktır. Ardından, seçenek üzerinde geçiş yapın ve ardından başka bir silah seçin; seçtiğiniz silah daha sonra çok büyük zarar görür. İstatistikler doğru görüntülenmese bile, inanılmaz hasar gördüğünü göreceksiniz. Etkilemek istediğiniz silah, zaten sahip olduğunuz silah ise, o zaman bu türden başka bir silah kullanın ve sonra adımları yapın. Örneğin, bir SWORD’unuz varsa ve donatıldığında süper hasarlı olmasını istiyorsanız, ardından UNEQUIP yapın ve ardından seçeneği açıp etkilemek istediğiniz kılıcı EQUIP’e getirin. Bu seçenek, AI’nın efekti veya diğer istenmeyen efektleri almasını önlemek için kendisini yaklaşık iki saniye içinde kapatır. Tekrarlamak için envantere basın, sonra bir çöp seçin

İNDİR:

Middle-Earth: Shadow of War – Trainer +18 Hile indir

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın