Pazartesi , Haziran 27 2022

Minecraft artık PlayStation VR için ücretsiz güncelleme olarak mevcut

Minecraft’ın PlayStation VR güncellemesi şimdi indirilebilir. Geliştirici Mojang Studios, bu ayın başlarında güncellemeyi duyurmuştu ancak daha önce ne zaman oynanabilir olacağını söylememişti. PlayStation’da Minecraft’a sahipseniz, güncelleme tamamen ücretsizdir.

Güncelleme, teneke üzerinde yazdığı şeyi tam olarak yaparak Minecraft’ı Sony’nin PlayStation VR platformunda oynanabilir hale getiriyor. Minecraft’ın sanal gerçekliğe ilk gelişi değil, ancak PlayStation VR’ın kurulum tabanının boyutu göz önüne alındığında, listeye hoş bir katkı. Tabii ki oynamak için bir PlayStation VR kulaklığına ve bir konsola ihtiyacınız olacak.

VR’ı keşfedin, kazın ve inşa edin ⛏️ Minecraft’ın ücretsiz #PSVR güncellemesi bugün yayında: https://t.co/ykaT4tRgoW pic.twitter.com/4JrywP4JBK
– PlayStation (@PlayStation) 21 Eylül 2020

Mojang’ın bu ayın başlarında söylediği gibi, sanal gerçeklik için oyunda bazı temel arayüz ince ayarlarının ötesinde herhangi bir değişiklik yok. Diğer her şey, sanal dünyada hareket etmek için PS4 denetleyicisini kullanan oyuncularla tamamen aynı kalır.

Mojang, oyunun “PlayStation 4’te her gün, her hafta, her ay, her yıl oynayabileceğiniz yüzde 100 aynı Minecraft oyunu” dedi. “Hiçbir şey kaldırılmadı. Yüzde 100 sağlıklı ve tam yağlı Minecraft. ”

Oyunun işleyişinin kısa bir videosu, Sony’nin PlayStation ekibi tarafından sosyal medyada paylaşıldı ve oldukça büyülü görünüyor. Minecraft her zaman kendinizi kaybetmek için harika bir başlık olmuştur ve sanal gerçekliğin dalması deneyimi daha da derinleştirebilir.

Önerilen

Mr Ninja – Slicey Puzzles Apk Mod Kilitler Acık v 2.24

2019’da büyük başarı kazanan Bay Bullet’in devamı Bay Ninja, bir sonraki büyük bulmaca takıntınız olacak! …

Bir cevap yazın