Minecraft Hile 25.02.2017 KoP Fotoğraf Gerçekçilik Kaynak Paketi 1.11.2 / 1.10.2 / 1.9

2

Minecraft Hile 25.02.2017 KoP Fotoğraf Gerçekçilik Kaynak Paketi 1.11.2 / 1.10.2 / 1.9

KoP Fotoğraf Gerçekçilik Kaynak Paketi, başka bir paket gerçekçilik Doku Paketi ile karşılaştırılacak yeterliliğe sahiptir. Bu pakette, 128x çözünürlük ile parlak renklerdeki dokular akıllı netlik ve eşdeğer dokuların tüm bölümlerini detaylandırıyor ancak yine de binalara veya minimalistlere modaya uygun dokunuşlarla oldukça kolay bir stilde. Xx12xx Kaynak Paketi (Google’dan bazı şablonlar) diğer paketler, zırhlar, menüler, moblar ve portaldan dokular (biraz değiştirilmiş).

KoP Photo Gerçekçilik Kaynak Paketi’ni yükleme Adım adım

HD kaynak paketlerini düzgün şekilde (32 × ve daha yüksek) kullanmak için Minecraft’ınızı MCPatcher’ı kullanarak veya OptiFine’yi kullanarak yamalamanız gerekecektir. Optifin, MCPatcher’ın tüm özelliklerini içerdiği için tercih edilir ve oyun hızlarını ve grafik ayarlarını önemli ölçüde arttırır. MCPatcher, Minecraft güncellemeleri ile aynı gün içinde güncellenir; acele edin, bunun yerine kullanın.

1.MCPatcher’ı veya OptiFine’yi indirin. OptiFine’i indirdiyseniz, 3. adıma geçin.
2.MCPatcher için: mcpatcher-X.X.X.jar dosyasını çalıştırın ve “patch” i tıklamaya devam edin.
3.For Optifin İçin: OptiFine’i diğer modlar gibi yükleyin? Minecraft.jar dosyasını açıp Optifine’in zip dosyasından .class dosyalarını yerleştirerek.

Kredi: xx12xx

BAĞLANTILARI İNDİRİN

KoP Fotoğraf Gerçekçilik Kaynak Paketi burdan tıkla indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya