Pazartesi , Ağustos 8 2022

Minecraft Hile Avon Krallığı (Açık Dünya RPG) [Macera] indir

Minecraft Hile Avon Krallığı (Açık Dünya RPG) [Macera] indir

Bu ortaçağ macera haritası Avon topraklarında gerçekleşir. Efsanevi bir kahraman olarak oynuyorsunuz, krallık boyunca kriptlerde derin dağlarda dağılmış olan Avon’un kaybolmuş tüm kalıntılarını bulmakla görevli olarak oynuyorsunuz. Ancak tüm kalıntılar bulunduğu zaman kehanet yerine getirilebilir ve büyük ejder çağırılabilir.

Bu haritada çok fazla komut bloğu var, bu da daha eğlenceli ve daha modern bir deneyim gibi hissettiriyor. Sözde saatlerce oyun ve epeyce görev var (bazı gizli bonus görevleriyle birlikte).

Macera: leotheking4, Twitter Hesabı, YouTube Kanalı
Dünya / Harita: shrimp1970, Twitter Hesabı (izin ile kullanılır)
Güncellenme tarihi: 22 Şubat 2018 (değişiklik gidişini okuyun)
Nasıl oynanır?

Nasıl oynanacağına dair talimatlar için tüm işaretleri okumanız gereken bir merkezde üreteceksiniz.

Harita çok geniş ve maceranıza ve istediğiniz yerden keşfedebileceğiniz diğer lokasyonlara gideceğiniz destinasyonlar yüklü. Her yapının kendi sırları ve hazineleri vardır. Her kalıntıyı bulmak için tamamlamanız gereken çoklu görevler var (bunlar Nether yıldızlarının şeklini alıyor).

Bu görevler, evinizdeki bir göğüs içindeki bireysel görev kitaplarında verilir. Her biri sizi başka bir kaleye götürür. Bütün kalıntılar bulunca, son görev krallığı yok etmeden önce öldürmek zorunda olduğunuz büyük ejderhayı toplamak için onları kullanmayı içerir.

İNDİR:

Minecraft Hile Avon Krallığı (Açık Dünya RPG) [Macera] indir

Önerilen

Minecraft Mouse Tweaks Mod 1.18/1.18.1/1.17.1/1.16.5

Minecraft Mouse Tweaks 1.18 and 1.18.1 Mod 1.18/1.18.1/1.17.1/1.16.5 Minecraft Mouse Tweaks Mod 1.18/1.18.1/1.17.1/1.16.5 Minecraft Mouse …

Bir cevap yazın