Pazar , Ocak 17 2021

Minecraft Hile Doktor Kim Tardis Modu indir – 1

Minecraft Hile Doktor Kim Tardis Modu indir – 1

TARDIS (Uzayda Zaman ve Karşılıklı Boyut), farklı gezegenlerin ve konumların bir araya toplamak için kullanabileceğiniz bir zaman makinesi ve uzay aracıdır. Her biri farklı işlevlere sahip olan 17 farklı kontrol odası arasında değiş tokuş yapabilirsiniz. Evrenin geri kalanını keşfetmek için oraya gitmeden önce TARDIS’in içinde biraz vakit geçirmesi önerilir.

Önemli Notlar: Mondas ve Ay, Tardis tarafından seyahat ettiğinizde her zaman gece kalacak şekilde kurulmuştur. Mars ya da Ay’da yağmur yağmaz. Gökyüzündeki uzak mesafedeki bulanıklık yağmuru gidermek için cam tabakasıdır.
Diğer özellikler

Tüm çetelerin yerini Doctor Who (Doctor Who Mobs Pack) yaratıkları alır.
Tardis yeniden düzenlenmiş Zırh Standı – Varlığı teleport etmek için her varış noktası için bir alan. Hiçbir anahtar, yine de, çünkü oyun teleportunu etkinleştirmek için onu tutan bir oyuncuyu tanımakla ilgili bir problemi var. Bütün evcil hayvanlar Tardis’e girebilir (güvenlik sistemi yoktur)
Fishing Rod’u bir Sonic Tornavida ile değiştirdiniz. Uzun menzilli hasara neden olur ve hedeflerde yavaşlama etkisine neden olur. Sonik Tornavida için varsayılan doku 9 / 10’uncu Doktor tarafından kullanılan desendir. Geri kalanlar için dokular var, ancak bunlar ayrı bir kaynak paketi olarak yüklenmelidir (bkz. .ZIP dosyası)

Video İnceleme

Ekstra Krediler

Haritaların çoğu Java Sürümünden aktarılır. İşte tam bir kredi listesi.

Mars Haritası – Astrokiwi tarafından arazi haritası
Ay – Architectus ay haritası (PlanetMinecraft)
Gallifrey Kalesi, Dalek Şehri ve Trenzalore Mezarı – Haritalar SockMeat tarafından (PlanetMinecraft)

Değişiklikler

Güncelleme 5:

Mars üzerindeki bulutlar kaldırıldı. Glas tabakası Invisible Bedrock ile değiştirildi. Görünür Olmayan Anakart Mars’ın düşüşünü önlediği için hala yağmur yağmayacak.
Tardis Anahtarı için daha iyi işlevsellik. Hedeflerine bağlı olarak Diyalog Alanlarını kaldırmak ve eklemek için komut blokları eklendi. Arama konumu önce Polis Kutusunu Tardis’teki bir tutma pozisyonuna teleport edip tüm Kanal Alanlarını kaldıracaktır. Flight Lever’i çektiğinizde, yeni Ticking Areas’lar ekleyecektir. Her bir hedefte, Tıklama Alanlarının dışındaki bazı alanlar vardır. Her dünyanın dış sınırı 5 parçalıdır ve her Ticking Alanı arasındaki sınır 4 parçalıdır. Polis Kutu, titrek olmayan bir alandaysa ve onu başka bir titrek olmayan alana teleport etmeye çalışırsanız, teleport edilmez. Polis Kutusuna geri dönmeli (özelliği sıfırlamak için) ve başka bir noktayı tekrar deneyin.

İNDİR:

Minecraft Hile Doktor Kim Tardis Modu indir – 1

Önerilen

Minecraft Hile Thorpe Park (Tema Parkı) (Hallowe’en Güncellemesi) – MOD

Minecraft Hile Thorpe Park (Tema Parkı) (Hallowe’en Güncellemesi) – MOD Thorpe Park, şimdi Minecraft Pocket …

Bir cevap yazın