Salı , Haziran 15 2021

Minecraft Hile Mod 27.10.18 Jurassic Minecraft [Creation] indir

Minecraft Hile Mod 27.10.18 Jurassic Minecraft [Creation] indir

Jurassic Minecraft’a hoşgeldiniz: Isla Nublar. Bir tarih öncesi dünyayı keşfedin ve bu Minecraft dinozorlarını, jura ve kretase dönemden korkarak keşfedin. Bu üç büyük güncellemeden ikincisidir ve otel parkını içeren tüm parka sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemi veya Twitter sayfasını ziyaret edin. Bu parkın sunacağı tüm sergilerin listesi aşağıdadır. Şu an itibariyle, yirmi beş ana cazibe merkezi, ana cadde, su parkı, otel plaza ve diğer gizli mücevherler var.

Bu haritayı düzgün görüntülemek için Jurassic Craft, Robertgamer69‘s Furniture Mod ve LEMO Attraction Boat’ı indirmelisiniz. Bu haritayı macera modunda, hava durumu ve gün ışığı döngüleri açık ve on ile on iki parça arasında bir mesafe olacak şekilde görüntülemeniz önerilir. Crichton’un 1993 tarihli Jurassic Park kitabında, Isla Nublar’ın neredeyse her zaman kalın bulut / sis örtüsüyle kaplı olduğu anlatılmaktadır.

Oluşturan: TheCrazyTitan, Twitter Hesabı, Web Sitesi
Güncelleme: 27 Ekim 2018 (okumaya devam et)
Feribot İniş

Burada, Kosta Rika Uluslararası Havaalanı’ndan Jurassic World feribotunda 120 millik bir yolculuğun ardından varırsınız. Burada Jurassic Monorail’e binebilir ve maceraya başlayabilirsiniz. Monoray her yirmi dakikada varır. Gelmesini beklerken Alfresco’daki Harbour Café’de bir içecek alın.

İNDİR:

Minecraft Hile Mod 27.10.18 Jurassic Minecraft [Creation] indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Minecraft Hulk Mod indir

Minecraft Hulk Mod indir Hulk Addon, Minecraft’a iki yeni çete tanıttı. İlk ve en bilinen …

Bir cevap yazın