Minecraft Hile SummerFields Kaynak Paketi 1.11/1.10.2/1.9

0

Minecraft Hile SummerFields Kaynak Paketi 1.11/1.10.2/1.9

SummerFields Resource Pack, SummerFields Doku Paketi olarak adlandırılan güzel bir doku paketidir, mümkün olduğunca kısa sürede yosunlu kaldırım taşı ekleyebilirsiniz !. Bundan sonra, AMAZING. Çok güzel kumaş dokuları, muhteşem görünüyor. İç mekanlar rahat görünüyor. Neticede. 16 × 16 doku paketinden esinlenen Jolicraft ve Good Morning Craft ve Fable – The Lost Fasılları oyunu. Ses ilginç mi? Bu Kaynak Paketini kurmaya hazır mısınız?

summerfields_resource

SummerFields Kaynak Paketi Bilgileri

Bu müthiş Kaynak Paketini oluşturduğu için lithiumsound’a teşekkür etelim. Hemen hemen herkes, herhangi bir sorun yaşamadan bunu kullanabilmelidir ve günümüzün her yerinde çokça bulunan “RPG” “Basit” veya “Gerçekçi” stillerin içine girmeden Minecraft görünümünü gerçekten iyileştiriyor. Summerfields oyunun kendine özgü bir anlam taşıyor ve çoğu oyuncu tarafından beğenilecek. Bence bu Kaynak Paketini yüklemelisin ve fantezi hissedin, bu Kaynak paketini oynamanın keyfini yaşamanızı umuyoruz.

Büyük teşekkürler ve kredi LithiumSound’a geliştiriciler olarak bu harika Kaynak Paketine gitmelidir. Minecraft’ı bu Kaynak Paketi ile oynamaktan gerçekten memnunuz ve zevk alıyoruz, umarım gelecekte bir başka popüler Resource Pack yapabilirsiniz.
SummerFields Kaynak Paketi Yüklemeleri

MCPatcher HD’yi indirin ve düzeltin, 32 × 32 seçin.
Kaynak Paketi zip dosyasını indirin.
Sonra Minecraft’ı çalıştırın, çok oyunculu düğmenin altındaki Modlar ve Kaynak Paketini tıklayın.
Kaynak Paketi Dosyası Klasörünü Aç’ı tıklayın.
Bir klasör açılır.
İşte SummerFields zip dosyasını buraya sürükleyeceksin.
Çözmeyin.
Keyfini çıkarın!

LİNKLER İNDİRİN

SummerFields Resource Pack

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya