Minecraft Hileleri 30.11.2016 – Süper Korsan Battle Royale Haritası 1.11/1.10.2/1.9

0

Minecraft Hileleri 30.11.2016 – Süper Korsan Battle Royale Haritası 1.11/1.10.2/1.9

Süper Korsan Savaşı Royale Harita haritası Disco_ tarafından oluşturun, bu harita Minecraft oynamak benim uzun yıllar içinde gördüğüm en iyi haritalar biridir. Bu harita 1v1, 2v2, 3v3 veya 4v4, sağa eğlenceli ses çalınabilir mi? Bu Süper Korsan Battle Royale Haritası’nı indirip yüklemek istiyor musun? Aşağıda yazılanlarımı gör

super-pirate-battle-royale

Süper Korsan Battle Royale Haritası

Jack’i ve Neverland Pirates’ı seyrettin mi? Bu yüzden bu harita Korsan savaşı ile alâkalı. Oyunun amacı, rakiplerinizin canonunu devre dışı bırakmaktır, böylece onların gemi devralabilir ve ganimet çalabilir. Kanonunuzu yükleyin ve ateş edin. Özellikle gemiler ahşaptan yapıldığından daha gerçekçi olur. Her yerde ateş düşünün. Olmasa bile bu harita oldukça serin ve eğlenceli olsa da. Bu Süper Süper Korsan Battle Royale Haritası ile ilgili talimatları öğrenmek için aşağıdaki videoyu görebilirsiniz.

Büyük teşekkürler ve kredi, Disco_’ya, Çentik Tapınağı, Bomberman ve bu muhteşem Süper Korsan Battle Royale Haritası gibi pek çok harita gibi geliştiriciler olarak gitmelidir. Haritalarınıza gerçekten minnettarız ve bu mod ile minecraft oynamanın keyfini çıkarıyoruz. Umarım gelecekte Super Korsan Battle Royale Haritası gibi başka popüler haritalar da yapabilirsiniz.

DOWNLOAD AREA

Super Pirate Batlle Royale Map

Super Pirate Battle Royale Map (Mirror)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya