Cumartesi , Mart 6 2021

Minecraft için Seramik Modu KnightMiner tarafından

Minecraft için Seramik Modu KnightMiner tarafından

Minecraft için seramik modu. Her şeyden önce, ilk oyunda çeşitli seçenekleri sağlayan çok hafif ağırlık modifikasyonu. Ayrıca, bu aracın ilhamı Iguana Tinker Tweaks’tan geldi ve birçok özellik buradan çıkarıldı. Aşağıda görülebilecek özelliklerin büyük bir listesi var.

Seramik Özellikleri Mod:

Kil kovaları, soğuk sıvıları kolayca taşımakla birlikte, sıcak sıvılarla kullanıldıktan sonra koparılmakta olan erken bir oyun kovası olarak kullanılabilir. Bazı diğer kil kovası modlarının aksine, bunlar tamamen dinamik ve Forge evrensel kovayı kullanan tüm mod (örneğin, Tinker Construct) için otomatik olarak varyantlar ekleyecektir.
Kil zırhı, erken bir oyun zırhı olarak tasarlandı. Zırh için yeterince sahip olduğunuz zamandan beri zırhınız zaten var deri zırhını erken atlama eğilimindeyim.
Kil makası daha dayanıklı olan daha hızlı keskin makaslardır.
Porselen, lekelenmiş kil ile benzer yeni bir dekoratif bloktur, ancak turuncu renksiz renkler daha doğrudur. Ayrıca, döşeme ve merdivenlerden oluşan tuğla bir varyant da bulunmaktadır.
Kil fıçılar, uzatılabilir bir sıvı depolama bloğudur. Her varil 4 kova tutar ve her blok için uzatılır ve 4 kova ilave edilir. Normal kil, 16 boyanmış renk ve 16 porselen rengin hepsinde bulunur ve seviye varilin alt bloğundaki bir karşılaştırıcı kullanılarak kontrol edilebilir
Biraz daha rasgele bir tarzı olan ilave dekoratif tuğlalar. Karanlık, fabrika benzeri tuğlalar da dahil

İNDİR:

Minecraft için Seramik Modu KnightMiner tarafından İNDİR

Önerilen

Minecraft Hile Thorpe Park (Tema Parkı) (Hallowe’en Güncellemesi) – MOD

Minecraft Hile Thorpe Park (Tema Parkı) (Hallowe’en Güncellemesi) – MOD Thorpe Park, şimdi Minecraft Pocket …

Bir cevap yazın