Cuma , Haziran 5 2020

Minecraft Kaçış Bulmacası Haritası 1.11.2 / 1.10.2 / 1.9

Minecraft Kaçış Bulmacası Haritası 1.11.2 / 1.10.2 / 1.9

Kaçış PuzzleMaster Haritası – Minecraft için Puzzle Master Haritası Escape indirin. Eh, en popüler haritalar Escape the PuzzleMaster’ı güncelledi ve şu an son minecraft ile birlikte mevcut. Puzzlemaster tarafından kaçırılmışsın! Evil Puzzlemaster size birçok test ve bulmaca gönderir. Bulmacaları çözüp Puzzlemaster’ı yener misiniz? Yoksa denemeye çalışıyor musun?

Bulmaca Haritasını Kaçış Haritası

Bu harita tamamlamak yaklaşık 2 saatimi aldı. Bununla birlikte, bu zor altın çubukları aramak için çok zaman harcadım ve eğer eskitildiysem muhtemelen daha az almış olurdu. Bu harita dikkatimi akıllı işaretler ve harika bir archetecture ile oldukça iyi tutmayı başardı. Ses ilginç mi? Bu Escape the PuzzleMaster Haritası’nı indirmek istiyorsanız, aşağıdaki kurulumları izleyin ve bağlantıyı indirin.

Minecraft için PuzzleMaster Harita Tesisatlarını Kaç

Bulmaca Master haritasını kaçırın.
Haritayı .zip’den ayıklayın.
Arama çubuğunuza% appdata% yazarak .minecraft klasörünüzü bulun.
Haritayı kaydetme klasörüne koyun.
Minecraft’ı başlat ve oyna!

Şimdi, minecrafters burada biz PuzzleMaster Haritası Escape hakkında bu yazı sonundadır. Bu harita hakkında başka bir şey daha var mı? Hâlihazırda bu haritada oynamakta olanlarınız, deneyiminizi, ipuçlarını, hile veya eğitsel belgelerini paylaşmak için, belki de postayı tamamlamak için aşağıdaki açıklamaya bakabilirsiniz. Bir dahaki sefere kadar başka bir minecraft harita yayın kategorisine gelene kadar. Ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz ve bu haritalı eğlenceli çocuklar olsun

DOWNLOAD:

Minecraft Kaçış Bulmacası Haritası 1.11.2 / 1.10.2 / 1.9 İNDİR

Önerilen

Minecraft Hulk Mod indir

Minecraft Hulk Mod indir Hulk Addon, Minecraft’a iki yeni çete tanıttı. İlk ve en bilinen …

Bir cevap yazın