Friday , December 1 2023

Minecraft Mod Hile ve Alışveriş Sepeti Eklentisi indir

Minecraft Mod Hile ve Alışveriş Sepeti Eklentisi indir

Bu eklenti, Fortnite’deki ünlü Alışveriş Kartlarını Minecraft: Bedrock Edition’a ekler. Fortnite’de olduğu gibi, binmek mümkün ve aynı zamanda 27 Yuva desteği ile Alışveriş Sepeti de bir depolama alanı var. Minecraft’taki bir Alışveriş Sepeti’nde dolaşmak biraz garip, ancak seyahatleriniz sırasında öğeleriniz için biraz daha fazla depolama alanı alırken biraz daha hızlı seyahat etmek istiyorsanız kesinlikle yararlıdır.

Oluşturan: Nogard, Twitter Hesabı
O nasıl çalışır?

Alışveriş Arabaları Örümcek ve Mağara Örümcek’in yerini alır. Birini bulmanın en kolay yolu, onları, yumurtlayan yumurtalarla ortaya çıkararak açık bir şekilde. Ancak, hayatta kalma modundaysanız, Örümcek’in (örneğin mağaralarda veya gece boyunca) üremesi muhtemel olan yerlerde Alışveriş Sepeti aramanız gerekecektir.

Envanteri açmak için gizlice girebilir ve varlıkla etkileşime girebilir veya araba kullanırken envanteri açabilirsiniz.

Genel Özellikler

rideable
27 envanter yuvası
Örümcek ve Mağara Örümcek değiştirir
Özel sesler
4 farklı dilde mevcut: İngilizce (ABD, GB), Almanca, Çekçe
10 farklı renk
Su üzerinde yüzer

Lisans şartları

Her hakkı saklıdır. Bu Minecraft eklentisini indirerek bu şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Bu çalışmanın hiçbir kısmı, yazarın izni olmadan çoğaltılamaz veya iletilemez. İzin sahibi kişi, addon’u yalnızca resmi indirme bağlantıları ve yazarın kredisiyle paylaşmalıdır. Bu eklentinin uygulamalarda, web sitelerinde ve YouTube videolarında yasa dışı olarak dağıtılması ve Nogard’ın mülkiyetinden para kazanılması yasalarla cezalandırılacaktır. Kaynak kodunu paylaşmanın ve düzenlemenin diğer yolları için, yazarla iletişime geçmelisiniz.

İNDİR:

Minecraft Mod Hile ve Alışveriş Sepeti Eklentisi indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Minecraft Mouse Tweaks Mod 1.18/1.18.1/1.17.1/1.16.5

Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link …

Leave a Reply