Pazar , Temmuz 25 2021

Minecraft Rehberi: Minecraft Hileleri Nasıl Yazılır

Minecraft Rehberi: Minecraft Hileleri Nasıl Yazılır

minecraft hile

Minecraft hilelerini merak ediyorsanız ve işinize yarayabilecek hileleri kolayca girmek istiyorsanız videomuzda sorularınıza cevap bulacaksınız.

asagıdaki vermiş oldugumuz videoyu sonuna kadar izlemeniz yeterlidir. eger daha fazla oyun hilesi

ararsanız bizi takip etmeniz yeterlidir.

Minecraft Hileleri Nedir?

Minecraft Rehberi: Minecraft Hileleri Nasıl Yazılır bir oyun dünyasında madencilik yaptığınız, kendi yapılarınızı inşa ettiğiniz ve hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz oyun, sahip olduğu ekstra oyun modlarıyla da oyunculara birçok yenilik ve farklı oynanış tarzları da sunmakta.

Güneşim doğuşuyla birlikte hareketlenen oyun dünyasında amacınız farklı materyaller toplamak, topladığınız materyaller ile yeni araçlar yapmak ve kendi yapılarınızı inşa etmektir. Oynayacağınız oyun moduna göre yer yer çevrenizdeki hayvanları ehlileştireceğiniz ve tarım yapacağınız yer yer de zindanlarda yaratıklardan kaçacağınız ve hayatta kalmaya çalışacağınız Minecraft, sizleri bambaşka bir dünyaya götürüyor.

Minecrat Hileleri Nasıl Oynanır?

Eğer Minecraft oynamaya hayatta kalma modu (survival mode) ile başladıysanız, ilk amacınız etrafınızda bulduğunuz ağaçları yumruklayarak odun toplamak ve sonrasında topladığınız odunları işlenebilir tahtalara dönüştürerek kendi malzemelerinizi hazırlayabileceğiniz üretim tezgahınızı (crafting table) inşa etmek olacak. Ardından hazırlayacağınız kazma ile madencilik yaparak yeni üretim malzemelerine sahip olacak ve oyunun ilerleyen bölümlerinde ateş yakabilecek, yeni araçlar yapabilecek ve kendinizi düşmanlarınızdan korumak için silahlar üretebileceksiniz.

Minecraft evreninde 1 gün gerçek dünyada yaklaşık 10-20 dakika arasında bir zamana denk gelmektedir. Bu nedenle eğer geceyi güvenli bir şekilde geçirmek ve hayatta kalmak istiyorsanız her şeyi olabildiğince hızlı yaparak evinizi olabildiğince çabuk şekilde inşa etmelisiniz. Bu noktada size dört duvar arasında kapısı olan bir yer fazlasıyla yetecektir.

İlk günü sağ salim bir şekilde atlattıktan sonra da ilerleyen günler için evinizi geliştirmeye, kendinizi gece ortaya çıkan tehlikelerden korumaya, eviniz için mobilyalar üretmeye, kendinize yatak hazırlamak için koyunlar bularak yünlerinden yararlanmaya, çeşitli silahlar ve araçlar için malzeme toplamaya, eşyalarınızı güvende tutmak için kasalar hazırlamaya ve karnınızı doyurmak için yiyecek toplamaya başlayabilirsiniz. Minecraft Hileleri sonraki günlerde neler yapacağınızsa tamamen sizin hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza kalmış durumda.

Minecraft Rehberi: Minecraft Hileleri Nasıl Yazılır oyunu olarak adlandırılan Minecraft’ta her oyuncu dünyasını, çocukların kumdan kaleler yapmaları gibi kendileri şekillendirir. Özel bir amacınız veya bir göreviniz olmak zorunda değil. Bu noktada kendi görevlerinizi ve kendi hedeflerinizi tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz.

Zaten oyuna yeniden her başlayışınızda farklı bir dünyada, farklı bir coğrafyada yer alacak ve hedeflerinizi oyuna başladığınız yerin koşullarına göre şekillendireceksiniz. Minecraft’ın en çekici noktalarından bir tanesi de şüphesiz ki oyuncularına sunmuş olduğu bu özgürlük. Aynı zamanda oyun için geliştirilen resmi olmayan modlar sayesinde de arkadaşlarınızla kapışabilir, yarışabilir veya aklınıza gelmeyecek daha birçok şeyi beraber yapabilirsiniz.

Önerilen

Minecraft Hile Thorpe Park (Tema Parkı) (Hallowe’en Güncellemesi) – MOD

Minecraft Hile Thorpe Park (Tema Parkı) (Hallowe’en Güncellemesi) – MOD Thorpe Park, şimdi Minecraft Pocket …

Bir cevap yazın