Pazar , Kasım 1 2020

Minecraft Spiderman Örümcek Adam Modu Eklentisi indir

Minecraft Spiderman Örümcek Adam Modu Eklentisi indir

Bu eklenti, Minecraft’a, her biri biraz farklı olan bir grup yeni Webshooter öğesi sunuyor. Bunlardan biri, çeteleri öldürmek için kullanılabilecek bir silahtır ve diğer öğe, gitmek istediğiniz herhangi bir yere anında ışınlanmanızı sağlar. Bu yeni özelliklerin tümü, Marvel evrenindeki Örümcek Adam’ı temel alıyor, bu yüzden bu eklentiyi kullanmak istediğinizde kesinlikle bir Örümcek-Adam cildi indirmelisiniz.

Oluşturan: Keyyard (Twitter), windlight_wl (Twitter)
Güncelleme: 19 Haziran 2018 (okumak changelog)
O nasıl çalışır?

Eklentiyle eklenen yeni öğelerin ikisi de Minecraft’ta mevcut iki öğenin yerini alır. Bunları, reklam öğesi envanterini kullanarak elde edebilir veya vanilya hazırlama tariflerini kullanarak bunları üretebilirsiniz.

Webshooter Attack (Fishing Rod’u Değiştirir): Düşmanlarınızda web’i vurun. Hem uzun hem de yakın mesafeli savaşlar için kullanışlıdır. Atış başına 5 kalp hasarı sunar.
Webshooter Swing (Ender Pearl’in yerine geçer): Anında yeni bir yere teleport eder.

Ekte bulunan küçük bir gizli özellik var, ancak kendiniz bulmanızı sağlayacağız. (Bu oyun oynamayı etkilemez.) Minecraft’taki tüm dilleri destekler.

Webshooter Swing: Gitmek istediğiniz öğeyi hedefleyin ve öğeyi teleport için kullanın. Mesela, dağın hemen hemen tepesine nasıl ulaştığımı gösteriyorum.

İNDİR:

Minecraft Spiderman Örümcek Adam Modu Eklentisi indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Minecraft Hile Thorpe Park (Tema Parkı) (Hallowe’en Güncellemesi) – MOD

Minecraft Hile Thorpe Park (Tema Parkı) (Hallowe’en Güncellemesi) – MOD Thorpe Park, şimdi Minecraft Pocket …

Bir cevap yazın