MiniBikers Mod Apk v1.8 Hile indir

0
MiniBikers

MiniBikers Mod Apk v1.8 Hile indir

MiniBikers ellerini ulaşmak için çılgın yarış! Dünyada milyonlarca insanın büyüledi animasyon serisi yeni bir yıldız vardır:! Kendi hikayelerini oluşturma veya yarış kurallarını değiştirmek ve Dünya Şampiyonu olmak.

BT yarış zamanı!
Şey MiniBikers karakterize Eğer benzersiz rekabet tarzıdır. Kim yarışları sıkıcı söyledi? Sürprizler popüler animasyon serisine dayanan power-ups ile her fırsatta sizi bekliyor. Çünkü rakipler kişisel silah olarak dokuzuncu başlık tavuk kullanarak, tereyağı kayabilir veya sadece Cervera Thunder ile rakiplerini electrocute için.

Zorluklar bir binici olarak kendinizi ispat yapmak hangi Turnuva Modu ile üç tamamen farklı oyun modları, keyfini çıkarın. Mevsimlik modu tüm 2015 Minibikers şampiyonluk yarış ve Dünya Şampiyonu olmayı sağlar. Online turnuva size dünyadaki arkadaşlarınıza karşı haftalık zorluklar içinde tüm iyi binici olduğunu kanıtlamak izin verir. Ayrıca en sevdiğiniz göstermek zevk ve uygulamanın kendisi tüm bölümleri görebilirsiniz.

Bir SEZON REMEMBER
34 en ünlü dizi yarışı tüm 2015 MiniBikers sezon için agape bırakacağım detayları ve sürprizlerle dolu izler. Eğer en sevdiğiniz binici ile Minimaha yenilgi cesaret edecek? Şimdi bunu yapabiliyor! Hikaye değiştirin ve hepsinden önemlisi … kurallarını değiştirmek!

SİZİN GİBİ MINIBIKERS ÖNCE hiç görmedim
Ayrıca ayrıntı düzeyini değiştirebilirsiniz. Her şeyi görürsünüz!

BİR MÜHENDİSİ OLMAK
Çarşı ile en zorlu biniciler için Gerçekçi fizik çocuklar için uyarlanmış sürüş. Herkes MiniBikers oyunda aittir! Eğer üstünde kalmak ve rakiplerinizi yenmek istiyorsanız Ama bisiklet artırmak için unutma.

KESİNLİKLE BEDAVA
Oyunun en iyi şekilde tam olarak isteğe bağlı inApp alımları ile tamamen ücretsiz olarak sunuyoruz. Şampiyonluk şimdi başlıyor çünkü gaz kask ve adım giy!

MiniBikers
MiniBikers
MiniBikers
MiniBikers
MiniBikers
MiniBikers

DOWNLOAD:

MiniBikers v1.8 APK (Mod Money)

obb:

MiniBikers v1.8 APK (Mod Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya