Pazartesi , Eylül 21 2020

MiniDrivers v1.6 Hile APK Mod indir

MiniDrivers v1.6 Hile APK Mod indir

MiniDrivers

çılgın yarış minidrivers ile el artık! Dünyada milyonlarca kişi tarafından sevilen animasyon serisi yeni bir ana karakter vardır: Sen! Kendi mağazaları oluşturun ya da Dünya Şampiyonu olma kurallarını değiştirmek.

Yarış için ZAMANI!
Bir şey minidrivers ile özgü ise spor görmek için onların yoludur. Kim yarışları sıkıcı söyledi? Sürprizler sizi animasyon serisi gördüm power-ups her köşesinde olacak. Donma-o-Kimi ile rakiplerini Freeze, Avustralya sürücüler gibi bir bumerang atmak veya en “şok edici” Sürücü gerçek hayatta olduğu gibi rakiplerinizi şut. Kazanmak için kendi formülü oluşturun.

Eğer en iyi sürücü olduğunuzu gösteriyor yapacak Turnuvası gibi üç farklı oyun modu, keyfini çıkarın. sezon modu 2015 minidrivers Dünya Şampiyonu ve dünya çapında arkadaşlarınıza karşı haftalık zorluklar ile en iyi sürücü olduğunu herkese göstermek sağlayacak online turnuva haline sağlayacaktır. Ayrıca sevdiğiniz çizgi film bölüm zevk ve bizim app tüm bölümleri görebilirsiniz.

Bir SEZON UNUTMAYIN İÇİN
Minidrivers bu 2015 sezonu için tam ızgara ile şok edecek detaylar ve sürprizlerle dolu dizi 20 en bilinen pistlerde yarış. Eğer sevdiğiniz sürücüsü ile Minicedes yenmek mümkün olacak? Şimdi bunu yapabilirsiniz! Kuralları değiştirme … hikaye değiştirin ve özel!

SİZİN GİBİ minidrivers önce hiç görmediğiniz
Tüm cihazlara adapte Gerçekçi grafikleri. Ayrıca ayrıntı miktarını değiştirmek mümkün olacak. Her şeyi göreceksiniz!

BE NUMBER ONE İYİ FORMÜLÜ IS
Küçük olanlar için işleme bir arcade en acil sürücüler için Gerçekçi fizik. Tüm insanlar minidrivers de video oyunu yarış! Eğer üst olmak ve rakiplerinizi yenmek istiyorsanız Ama araç yükseltmek için unutmayın.

TAMAMEN ÜCRETSİZ
Biz isteğe bağlı inApp alımları ile tamamen ücretsiz oyun oyunu sunabilir kadar zevk için. Emniyet kemerinizi takın ve şampiyonluk başladı çünkü ivme basın!

MiniDriversd

DOWNLOAD:

MiniDrivers v1.6 Hile APK Mod indir

OBB:

MiniDrivers v1.6 Hile APK Mod indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın