Mission Of Crisis v1.5.1.0 Apk Mod Hile indir

0
Mission Of Crisis

Mission Of Crisis v1.5.1.0 Apk Mod Hile indir

Orijinal parmaklarınızın-mikro-savaş modu ile, doya Kriz Misssion oynayabilirsiniz!

1.. Orijinal zombi corp, telefonunuzdaki akıllı düşman olacak;
2. Güçlü zombi corp, gerçek zamanlı taktik strateji test edecek;
3. Gerçek-zamanlı dövüş sistemi, zaman zaman sizin çalışma sınırını meydan okuyacak;
4. Eşsiz yetenekleri ve becerileri sistem, kendi en güçlü ordu yaratmak olacaktır;
5. Arenada en yüksek onur için, global oyuncular ile yarışacak.

Hikaye huzurlu bir dünyada yer almaktadır: Coleman. Uzun bir süre için, dünyadaki tüm ırklar huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamak. Ta ki bir gün, korkunç Rab görünür. O harminous hayatını kırmak için, ve dünyaya hükmetmek isteyen, bir cani Corp açar.
Cehennem: Çok yakında, Rab en tehlikeli arazi fethediyor. Orada kendi bir krallık oluşturur. Her şeyi hazır olan, Rab köpek ırkı için savaş ilan etti: en kalabalık yarışı. Korkunç güçlere sahip, Rab corp köpek ırkına deli saldırıları başlatır. Evlerini korumak için, köpek yarışında savaşçılar silah almak, ve Rab corp ile mücadele. Katil corp ile karşı karşıya Ancak, onlar, et ve kan, sadece birbiri ardına bir adım geri çekilme olabilir. Sonunda, köpek yarışı yenildi. Sonra Rab corp şehri yok etmeye başlar. Kalan topraklarını savunmak için, hayatta savaşçılar savaşmak ve savaşmak için hiçbir çabayı. Savaşçılar şiddetle karşı zaman bütün milleti kurtarmak için bir kahraman hayalleri Doğru zaman bu anda, bir kahraman görünür! Kahraman, araya 3 yüksek vasıflı sodiers ile, Rab corp karşı ortaklaşa mücadele. Savaşçılar tüm yarış umut, crual düşmanları, ve Rab corp fırlatma kontra silip. Barış için kendi dönüşünü bildirmek için, savaşçılar, sayısız engelleri aşmak olacaktır kötülük bulmak ve kötülüğü ortadan kaldırmak.

LINK: https://www.facebook.com/MissionOfCrisis
Eğer oyunda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, moc@gts8.com bizimle irtibata karşıladı. Oyun için önerileri son derece takdir edilmektedir.

Mission Of Crisis
Mission Of Crisis
Mission Of Crisis
Mission Of Crisis
Mission Of Crisis
Mission Of Crisis

DOWNLOAD:

Mission Of Crisis v1.5.1.0 Apk Mod (Free Shopping)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya