Mobile Legends: Bang bang v1.1.66.1431 Apk Hile Mod indir

0

Mobile Legends: Bang bang v1.1.66.1431 Apk Hile Mod indir

Gerçek insan muhalifleri, Mobil Efsanelere karşı yeni 5v5 MOBA gösterisinde arkadaşlarınıza katılın! Sevdiğiniz kahramanları seçin ve yoldaşlarınızla mükemmel takım kurun! 10 saniyelik çöpçatanlık, 10 dakikalık savaşlar. Laning, ormanda, kule aceleye getirme, takım savaşları, PC MOBA’larının ve aksiyon oyunlarının keyfini avucunuzun içine çekin! ESports ruhunuzu besleyin!
Mobil Efsaneler, 2016’nın yeni mobil eSportu şaheseri. Rakibinizi parmağınızla kırın ve en güçlü Challenger’ı tacını kazanın!
Telefonunuz savaş için susuyor!

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları, 5v5 Savaşları
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşları. Düşmanın kulesini almak için 3 şeritte savaşın. 4 orman bölgesi. 18 savunma kulesi. 2 Vahşi Patronlar. Klasik MOBA haritalarının tam reprodüksiyonları. Tam 5v5, İnsan ve İnsan savaşları. Hakiki MOBA oyununa zafer kazandı.

2. Takım Çalışması ve Stratejiyle Kazanın
Zararı engelleyin, düşmanınızı kontrol edin ve takım arkadaşlarınızı iyileştirin! Takımlarınızı demirlemek veya MVP ile eşleşmek için Tanklar, Mages, Marksmen, Assassins, Supports vs. arasından seçim yapın! Yeni kahramanlar sürekli serbest bırakılıyor!

3. Fair Savaşları, Takımınızı Zafere Taşı
Tıpkı klasik MOBA’lar gibi, kahraman eğitimi verilmez veya istatistikler için ödeme yapılmaz. Kazananlar ve kaybedenler, rekabetçi oyun için bu adil ve dengeli platform üzerinde beceri ve yetenek temelinde karar verilir. Kazanıp oynamayın, kazanmak için para ödemeyin.

4. Basit Kontroller, Ulaşılması Kolay
Sol tarafta sanal bir kumanda çubuğu ve sağdaki yetenek düğmeleri ile, master olmak için 2 parmak var! Otomatik kilitleme ve hedef eleme son kalbinizin içeriğine vurmanızı sağlar. Asla kaçırma! Ve uygun bir musluk-to-equip sistemi savaşın heyecan odaklanmak sağlar!

5. 10 İkinci Çöpçatanlık, 10 Dakikalık Maçlar
Çöpçatanlık sadece 10 saniye sürüyor ve son 10 dakika içinde savaşıyor ve sessiz erken oyunda yumuşatma ve şiddetli savaşlara doğru sıçrayış gibi görünüyor. Daha az sıkıcı bekleyen ve tekrarlı çiftçilik ve daha heyecanlı aksiyon ve yumruk zaferleri. Herhangi bir yerde, her an, telefonunuzu kaldırın, oyunu başlatın ve kendinizi kalp krizi geçiren MOBA yarışmasına sokun.

6. Akıllı Çevrimdışı AI Yardımı
Çoğu MOBA’da bağlantı kesildiğinde ekibiniz kurumaya bırakılır, ancak Mobil Legends’ın güçlü yeniden bağlanma sistemi ile düşürüldüyseniz saniyeler içinde savaşa dönebilirsiniz. Çevrimdışıyken, karakteriniz AI sistemimiz tarafından kontrol edilecek ve 5’den 4’e kadar bir durumu önleyeceksiniz.

Bizimle iletişime geçin
Oyun oynarken karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunla ilgili size yardımcı olması için oyun içerisindeki [Bize Ulaşın] düğmesi aracılığıyla müşteri hizmetleri yardımı alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki platformlarda da bulabilirsiniz. Tüm Mobil Efsaneler düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz:

Mods:

Radar Hack (Can see enemies anywhere on map)

DOWNLOAD:

Mobile Legends: Bang bang v1.1.66.1431 Mod Apk – DROPLOAD

Mobile Legends: Bang bang v1.1.66.1431 Mod Apk – ZİPPYSHARE

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya