Monster Myths 1: Bigfoot v1.0 APK Hile Mod indir

0

Monster Myths 1: Bigfoot v1.0 APK Hile Mod indir

Canavar efsanelerini araştıran bir TV prodüksiyon şirketi için çalışan, büro araştırmacısısın. Bigfoot’da bir mürettebat kaybolduğunda, şebeke onları bulmanızı ister. Mürettebattan kurtarıp kahrolası Bigfoot’un varlığını ispatlayabilir misin?

Brian Johnson tarafından yazıldı.

Lokum Oyunları Hakkında: Oyunlarımız son derece hayatta kalmaya çalışmak için kendinizi romanın ana karakterinin ayakkabılarına koymanız dışında heyecan verici bir hikaye anlatmak üzeresiniz. Oyunlarımız çok basittir. Sen okurum, seçimler yaparsın ve bu seçimler için sonuçlar doğar. Örneğin, bir zombi sana karşı duruyor. Kaçıyor musun Arkadaþýnýzýn önünde itin mi? Kafatasını bölmek için şapkasını kullandın mı? Karakterinizin sevgisini ilk karşılarken ne dersiniz? Onu iltifat ettin mi? Uzakta mısın? Küçük konuşmak mı? Karar veriyorsun.

“Doğru” tercih hikayedeki duruma ve karakterlere bağlı. Seçenekler belirgin olmayacak şekilde tasarlanmıştır, ancak bunların mantıksal sonuçları mantıklıdır. Gerçekten sonuna kadar hayatta kalmak için düşünmek zorundasınız, yüksek puanı almak ve rütbesini almak için değil. Önceki yüksek skorunuzu yenmeyi denemek için defalarca bir hikaye oynayabilirsiniz.

Mod :
– Life Starts @ 9999
– Cool Starts @ 9999
– Ratings Start @ 10

DOWNLOAD:

Monster Myths 1: Bigfoot v1.0 Mod Apk – DROPLOAD

Monster Myths 1: Bigfoot v1.0 Mod Apk – RACATY LINK

Monster Myths 1: Bigfoot v1.0 Mod Apk – DRIVE LINK

Monster Myths 1: Bigfoot v1.0 Mod Apk – RACATY LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya