Monsters Ate My Birthday Cake 1.2 Hileli Yeni Versiyon indir

0

Monsters Ate My Birthday Cake v1.2 Hileli Yeni Versiyon indir

1403777954_unnamed

Bir çok şey gibi her şey sihirli bir ada ile başlıyor. Bu seferki Gogapoe Adası, hem insanların hem de canavarların yaşadığı bir yer. Niko’nun doğum günü pastasını geri almakla başlayan görev Gogapoe’nun kaderini belirleyecek bir maceraya dönüşüyor. Ancak unutma ki kek hala süper önemli!

CANAVAR KARMAŞASI!
Niko’ya görevinde bir sürü dost canavar katılacak ve karşılarına çıkan engelleri yıkmak ile düşmanları komik duruma düşürmek için çılgın güçlerini kullanacaklar. Şeytani canavar orduları ortalığı birbirine katacak ve genellikle çirkin suratlı olacaklar fakat onları kafa atarak, donduran nefes, kokuşmuş bulutlar ve gökkuşağı geğirti ile dize getirebileceksin.

BEYİN KASLARINI ÇALIŞTIR!
Yanında güçlü destekçilerin olsa bile beyin gıcıklayan çevre bulmacalarını atlatabilmek için kafanı kullanman gerekecek. Ayrıca sana afili yıldızlar veren bonus görevlerden de bahsetmiş miydik? Yıldızları seviyorsun, değil mi?

YARDIM ETMEKTEN KÖTÜLÜK GELMEZ!
Eğer yan görevler senin uzmanlık alanınsa Gogapoe’da yolda kalmış ve yardıma ihtiyacı olan bir sürü insan ile canavar var. Onlara biraz şefkat gösterirsen belki de gizli yollar keşfedip ekstra seviyelerin kilidini açabilir veya Niko’ya kullanışlı güçler veren afili kostümler de dahil olmak üzre eşsiz ödüller kazanabilirsin!

RAHAT DOKUNMATİK KONTROLLER!
Kadayıfın üzerine bile sürebileceğin kaymak gibi yenilikçi kontroller sayesinde koca bir grup dev ve tüylü behemothları kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir yol çizmen yeterli ve onlar seni en ufak ayrıntısına kadar takip edecektir hatta başka bir eylem için farklı bir canavara geçiş yapsan bile.

DISASTERPEACE’YE AİT ORİJİNAL MÜZİKLER!
Bunlar da yetmezmiş gibi bildiğimiz pastanın muhteşem kreması da farklı bir besteci olan Disasterpeace tarafından yazılan 60 tatlı dakikalık orijinal müzik oluyor! Kulaklarınız için şekerleme niteliğinde!

CANAVARLAR DOĞUM GÜNÜ PASTAMI YEDİ’DE günü kurtar ve canavarsı pasta açlığını tamamen gider!

Bu oyun aşağıdaki dillerde mevcuttur:
Türkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Portekizce (Brezilya), Rusça, İngilizce, Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Japonca

DOWNLOAD

Monsters Ate My Birthday Cake 1.2 Hileli Yeni Versiyon indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya