My Dolphin Show Apk v2.47.1 Hile indir

0

My Dolphin Show Apk v2.47.1 Hile indir

Oyunda bir yunus antrenörüne yönlendirileceksiniz. Bir yunus antrenörü ve yunus olarak büyük havuz sizi izleyicilere göstermek için iyi bir gösteri yapmaya yönlendiriyor. Sevmediğinizden emin olmak için gösterinin tamamını izlemekten ve yunuslardan hoşlanacaksınız. Eğer bu heyecan verici oyunu oynamak istersen, oyunu indirmek için hemen aşağıdaki bağlantıları oynamaya başlayabilirsiniz. Eğlenin. SEVGİ DOLPHIN OYUNUNUZ ZENGİN SADECE DAHA İYİ!

Şimdi bir yunan eğiticisi olmak için şansın! 20 milyondan fazla indirmenin olduğu My Dolphin Show, dünyanın dört bir yanındaki dolphin fanları tarafından seviliyor! Yunusunuza inanılmaz püf noktaları öğretin, sonra izleyicileri vahşileştiren şovları giyin. Gösterileriniz sizi, yunusunuzun yeni becerilerini sergileme fırsatı bulacağınız Las Vegas ve Hawaii dahil olmak üzere yedi harika konuma götürecek!

TR Tetik tonlarını öğretin & KENDİNİZİN DÜZEYLERİNİZİ OLUŞTURUN
Çılgın tirbuşon, göz kamaştırıcı çörek sıçramaları ve piñata şutları da dahil olmak üzere yunusunuzu öğretmek için 80’den fazla numara var! Favorilerinizi seçin ve onları kendiniz yarattığınız müthiş yeni seviyelerde birleştirin. Bu kolay! Seviyeleriniz dünyadaki arkadaşlarınız ve diğer oyuncular tarafından oynanabilir. Seviyelerinizi derecelendirirler ve afiş listesinin en üstüne tırmanmanıza yardımcı olurlar. Tabii ki diğer oyuncuların seviyelerini de oynayabilirsiniz – zaten yaratılan yarım milyondan fazla seviyeyi seçebilirsiniz!

 DOLPHIN’INIZI BEKLİYORUZ!
Havuzda yüzerken ve dalış yaparken paraları toplayın ve yeni şeyler satın almak için kullanın. Hiç prenses veya amigo giyinmiş bir yunus gördünüz mü? Bir peri ya da gelin nasıl olur? Yeni yunus BFF’nizi inanılmaz görmek için seçim yapabileceğiniz muhteşem kıyafetler var. Orkça, köpekbalığı, denizkızı veya hatta bir tek boynuzlu gibi yeni hayvan ve karakterler bile seçebilirsiniz! Aralarından seçim yapabileceğiniz 40’dan fazla seçenekle, sonsuz keyif alacaksınız!

? MÜKEMMEL ÖZELLİKLER
– Her yaştan çocuklar için güvenli eğlence
– Uzman bir yunus antrenörü olun
– 200’den fazla seviyeli 7 dünyada gerçekleştirin!
– Yunusunuza 80+ hileyi öğretin
– Paraları ve yıldızları toplayın!
– Kendi seviyelerinizi oluşturun!
– Diğer oyuncular tarafından oluşturulan 500.000’den fazla seviyeyi seçin
– Yunusunuzu giydirmek için 40’dan fazla kıyafet arasından seçim yapın
– Çılgın yeni karakterlerle oyna
– İnanılmaz HD grafiklerin tadını çıkarın
– Her zaman, her yerde, hiçbir wi-fi’ye ihtiyaç duymazsınız

Kızlar ve erkekler için her yaştan bu oyun oynamakta serbesttir. Öyleyse, en sevdiğiniz hayvana öğrettiğiniz numaralarla izleyicileri dünya çapında beğenmeye hazır mısınız? Düz dalış!

Mod Info:
Unlimited coins.

DOWNLOAD

My Dolphin Show Apk v2.47.1 Mod – RACATY LINK

My Dolphin Show Apk v2.47.1 Mod – DROPLOAD

My Dolphin Show Apk v2.47.1 Mod – ZİPPYSHARE

My Dolphin Show Apk v2.47.1 Mod – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya