My Hospital v1.1.45 MOD APK Hile indir

0

My Hospital v1.1.45 MOD APK Hile indir

Dünyanın en sağlıklı oyunu!

Benim Hastanesinde quirkiest ve en komik hastalıklar yolumuzu Cure – Eğer tasarım yönetmek ve kendi tıp merkezi korumak nihai simülasyon oyunu!

İksirler yaratın, kendi tıbbı bitkilerinizi tarayın ve hasat edin ve yardımınıza ihtiyacı olan yüzlerce hasta için tedavi hazırlayın. Panacea’nın kural koyduğu ve her tedavinin parmaklarınızın ucunda olduğu bir dünyadır!

◉ HASTANESİNİZİ OLUŞTURUN

Kendi hastanenizi inşa edin ve yönetin. Doktor odaları, teşhis odaları, tedavi merkezi ve laboratuvarlar kurun. Hastanenizi genişletin ve yenileyin ve arkadaşlarınızla paylaşın!

◉ BENZERSİZ CURRE CREATE

iyileştirici özellikleri ile Çiftliği ve hasat bitkileri, iksir onlarca üretmek ve 80’den fazla komik hastalıkları tedavi etmek şurupları karışır. İster biber boğazında, ister dondurulmuş ellerde veya ince akciğerlerde, tedaviyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Yeni ilaçları, tedavi odalarını ve yeni koşulları her seviyede kilitler ve komple eğlenceli zorlukları çözün!

◉ HASTANESİNİZİ DEKORLAŞIN

Hastalarınızı evde hissettirmek için sağlık ocağınızın her alanını özelleştirin. Sizden seçim yapabileceğiniz tonlarca süslemeniz var ve nihayet süslediğinizde.

◉ ARKADAŞLARLA OYNAYIN

Dünyadaki arkadaşlarınızın Hastanelerine erişmek için Facebook hesabınızla bağlantı kurun. Tedaviyi satın alın, satınız ve diğer hastane yöneticileri ile rekabet ediniz. Onlara, başarılarınız hakkında Google Play Oyunlar ve Facebook üzerinden anlatın.

MOD:
1. Unlimited Coins*

*How to use?

Just play a while, buy something,
exit game, Start again and it will be increased.

DOWNLOAD:

 My Hospital v1.1.45 Mod Apk (Money/hearts) – DRIVE LINK

 My Hospital v1.1.45 Mod Apk (Money/hearts) – DROPLOAD

 My Hospital v1.1.45 Mod Apk (Money/hearts) – RACATY LINK

 My Hospital v1.1.45 Mod Apk (Money/hearts) – ZİPPYSHARE

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya