Salı , Kasım 30 2021

Ninja Savaşçı Katil 3D v1.1.1 Mod Apk Hileli indir

Ninja Savaşçı Katil 3D

Ninja Savaşçı Katil 3D v1.1.1 Mod Apk Hileli indir Ipiyle duvara ninja tırmanın, nehir yoluyla yüzmek sizin dövüş sanatları Ninja Warrior Assassin 3D hızlı tempolu aksiyon dolu oyun öldürücü silahlarla hareket göstermek için zamanı geldi.
Ninja Assassin 3D Özellikleri:
★Silahlı asker karşısında 10 nefes kesen suikast savaş misyonları
★Ninja shinobi kavgalar arasında Gerçekçi gizli ve muharebe hareketleri
★İnanılmaz yüzme, atlama, silah grev animasyonlar
★Gölge dövüş oyunu için Smooth ekrandaki dokunmatik düğmeler
★Güzel orman yerleri ile HD grafik keşfetmek için
Öfkeli ninja çeviklik ile düşmanlarına askeri asker ve paralı Crush. Ninja Warrior Assassin 3D kan intikam oyunu, düşman ninjaları senin köy karını ve arkadaşları öldürmek yanmış. Öldürücü silahlar, android oyun deposunda epik intikam samuray kılıcı, shuriken ve tüm kötü dişli kaçınarak hiçbir zaman. , Duvarı Run savaşçı samuray kılıcı ile kötü ninjaları kesiyorsun. Senin usta Kung-fu becerileri ile iblis patronları aşağılamak. Dönem Japon hitman infiltrasyon düşman topraklarında gibi oynayın samuray kılıç ile düşmanları acımasız başlayın. Kılıç bıçak altına fetal güçlü hepsini öldür.
Düşmanlar bir casus gibi gizli sızma becerileri hakkında habersizdir. Shinobi sensei bu gölge kavga oyununda bir tetikçisi ninja olmak tarafından eğitilmiştir. Kalenin yakınındaki ormanda askeri kamp nüfuz eder. Gizli tekniklerle düşman ninjaları gizlice, askerlerin herhangi bir gürültü yapma, iyi silahlanmış kaçının vardır. , Iple duvara tırmanmak arkadan çatılarına saldırı düşman atlar. Hırsız gibi ormanda gizli Ordu keskin nişancı mücadele öncesi gölgesinde kendinizi tutun. Muharebe mücadele için düşman ninjaları meydan ve hepsini öldürün. Ninja Warrior Assassin 3D heyecanlı ve aksiyon paketi oyun ile şiddetli bir aksiyon oyunu indir.

Ninja Savaşçı Katil 3D
Ninja Savaşçı Katil 3D
Ninja Savaşçı Katil 3D
Ninja Savaşçı Katil 3D
Ninja Savaşçı Katil 3D
Ninja Savaşçı Katil 3D

DOWNLOAD M:

Ninja Warrior Assassin 3D v1.1.1 Apk Mod

Önerilen

Lanota 2.7.1 Apk Mod Yeni Versiyon

Lanota 2.7.1 Apk Mod Yeni Versiyon dünya yavaş yavaş her rengi ve sesi yok eden …

Bir cevap yazın