No Limit Drag Racing Apk v1.40 Mod Hileli Yeni Versiyon indir

0
No Limit Drag Racing

No Limit Drag Racing Apk v1.40 Mod Hileli Yeni Versiyon indir. Araba yarış oyun sever kullanıcıların denemesi gereken güzel mod apk oyunudur.

UPDATE: Now the ONLY mobile drag racing game with a WORKING Dyno, and tuning options that allow you to optimize your car’s power!

No Limit Drag Racing – the most realistic and engaging drag racing experience ever created for mobile devices – is finally here! Build, Race, and Tune your car until it’s at the absolute peak of it’s performance. Get your experience in career mode, then take it online and go up against the best of the best in online multiplayer play! This is no over produced side-scrolling pseudo racer. This is raw drag racing – NO FLUFF! – just you, your car, and your competitors.
LIKE US ON FACEBOOK:
http://facebook.com/NoLimitDragRacing
Note: The app is brand new, if you find a bug please give me a chance to fix it before leaving a negative review.
FEATURES
CAREER MODE
No Limit has a fully developed and integrated career mode with over 90 races for you to compete in and win. Work your way up the ladder from a small town hotshot to the world championship, and earn sponsorships and contract races a long the way. You’ll have to be on your toes and your car will have to be tuned to the gills to make your way up to the World Championship and come out on top.
ONLINE MULTIPLAYER
Play other racers from all over the world in online multiplayer play. There are three racing types in multiplayer – Bracket Racing, Heads Up Racing, and Grudge Racing. If you’re not familiar with these please look them up before attempting a race! These races are TOUGH, and are wagered races. There is NO LIMIT to the amount you can win or lose on a multiplayer race. Are you all in?
TUNE YOUR CAR
In No Limit you get complete control over the gearing, rev limiter, suspension, and launch control of your car. Want to run a tall first gear with a short rear? You can! Want to launch on the limiter? You can! The tuning aspects are so in-depth that you can even adjust how high off the ground your wheelie bar is! Mess up your tune? No worries – just visit the mechanic and he will reset you to a base tune. No Limit also gives you an unlimited amount of Test-n-Tune races to make sure your car is the best it can be.
MODIFICATIONS
In No Limit you won’t survive long running around in a stock car. So we’ve given you over 50 different modifications to keep up with the rest of the racers. Different engine blocks, intakes, valve trains, exhausts, tires, etc… As you modify your car you will have to keep up on your tune as each modification slightly changes your car’s ability. To stay at peak performance, make sure you’re constantly testing and tweaking your tune!
ACHIEVEMENTS
No Limit has fully implemented Google Play leaderboards and achievements. There are over 30 achievements for you to earn as you work your way up the ranks, and over 10 leaderboards to keep track of who the best is. Don’t have all the mods installed? No problem, the leaderboards are segmented in a way that allows people with lower modifications to compete on even footing.
FREE
No Limit Drag Racing is ad supported, and completely free to download. If you want to disable ads, all you need to do is purchase gold within the game. Ads will be disabled with *ANY* purchase of gold in the game!

GÜNCELLEME: Eğer aracınızın gücünü optimize etmek için izin ÇALIŞMA Dyno ile Şimdi SADECE mobil drag yarışı oyunu, ve ayar seçenekleri!

Hiçbir Sınır Drag Racing – hiç mobil cihazlar için oluşturulan en gerçekçi ve ilgi çekici drag racing deneyim – sonunda burada! O performans var mutlak zirvesinde olana kadar aracınızı inşa Irk ve ayarlayın. Sonra online almak ve online multiplayer oyun en iyi karşı çıkmak, kariyer modunda deneyiminizi alın! Bu, üretilen yan kaydırma sahte yarışçısı bitti. Bu ham drag racing olduğunu – hayır kabartmak! – Sadece, araç ve rakiplerinizin.
BİZİ FACEBOOK’TA BEĞENİN:
http://facebook.com/NoLimitDragRacing
Not: app bir hata bulursanız bana olumsuz bir eleştiri ayrılmadan önce bunu düzeltmek için bir şans verin, yepyeni.
ÖZELLİKLER
KARİYER MODU
Eğer rekabet ve kazanmak için Limitsiz 90’dan fazla yarışları ile tam gelişmiş ve entegre kariyer modu vardır. Dünya şampiyonasında bir kasaba hotshot gelen merdiveni yolunuzu çalışın ve sponsorluk ve yol uzun bir sözleşme yarışları kazanın. Sen ayak üzerinde olmak zorunda olacak ve araç Dünya Şampiyonası için yol yapmak ve üstüne çıkıp solungaçları ayarlı gerekecektir.
ONLINE multiplayer
Tüm online multiplayer oyun dünyanın her yerinden diğer yarışçılar oynayın. Parantez Yarış, Racing Heads Up ve Grudge Yarışı – Üç yarış multiplayer türleri vardır. Bu aşina değilseniz bir yarış başlamadan önce onları ziyaret ediniz! Bu yarışlar SERT, ve yarışları bahis edilmektedir. Kazanmak ya da bir çok oyunculu yarış kaybedebilir miktarı sınırı yoktur. Tüm misin?
TUNE SİZİN ARAÇ
No Limit size tam bir dişli üzerinde kontrolü, devir sınırlayıcı, süspansiyon ve aracınızın lansmanı kontrolü olsun. Kısa bir arka ile uzun boylu birinci vitese çalıştırmak ister misiniz? Yapabilirsin! Sınırlayıcı başlatmak ister misiniz? Yapabilirsin! Ayarlama yönleri derinlemesine hatta tekerlekli çubuktur yerden ne kadar yüksek ayarlayabilirsiniz so! Mess up ayar? Endişeye gerek yok – sadece mekanik ziyaret ve o bir üs ayarlamak için sizi sıfırlanır. Limitsiz ayrıca araç olabilir en iyi olduğundan emin olmak için size Test-n-Tune yarışları sınırsız miktarda verir.
DEĞİŞİKLİKLER
No Limit size bir stok araba uzun çalışan etrafında hayatta olmaz. Bu yüzden yarışçılar geri kalanı ile yetişmek için 50 farklı modifikasyonlar seni verdim. Size araba değiştirmek gibi vb farklı motor blokları, alımı, vana trenler, egzoz, lastikler, … her değişiklik biraz arabanızın yeteneğini değiştirir gibi nağme üzerinde tutmak zorunda olacak. Emin sürekli test ve ayar verdiği konum yapmak, performansını en üst düzeyde kalmak için!
BAŞARILAR
Limitsiz tamamen Google Play leaderboards ve başarıları hayata geçirdi. En iyi kim takip etmek için size yol kadar rütbeleri çalışırken kazanmak için 30 başarıları ve 10 üzerinde liderler vardır. Tüm mods yüklü değil mi? Hiç sorun değil, liderler düşük değişiklikle insanlar bile koşullarda rekabet sağlayan bir şekilde segmentlere ayrılırlar.
ÜCRETSİZ
Limitsiz Drag Racing reklam destekli ve indirmek tamamen ücretsizdir. Reklamları devre dışı bırakmak istiyorsanız, yapmanız gereken tüm oyun içinde altın satın olduğunu. Reklamlar oyunda altın * ANY * satın alma ile devre dışı bırakılacak!

No Limit Drag Racing
No Limit Drag Racing
No Limit Drag Racing
No Limit Drag Racing
No Limit Drag Racing
No Limit Drag Racing

DOWNLOAD:

No Limit Drag Racing Apk v1.40 Mod Money

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya