No Man’s Sky: Trainer +28 Hile Botu indir

0

No Man’s Sky: Trainer +28 Hile Botu indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad /: Sınırsız cephane

Seçenekler:

Numpad 1: Tanrı Modu

Numpad 2: Zehirlilik Tehlike Koruması

Numpad 3: Yaşam Desteği Enerjisi

Numpad 4: Sınırsız Alet / Silah

Numpad 5: Alet / Tabanca Aşırı Isıtma Yok

Numpad 6: Sınırsız Stamina

Numpad 7: Sınırsız Jetpack

Numpad 8: Masif Krediler

Numpad 9: Easy Craft / Yap / Aç

Numpad 0: Yeniden Yükleme Yok

Numpad /: Sınırsız cephane

Numpad *: Max Kaynakları

F1: Aranan Aranıyor

F2: Uyarı Yok

F3: Gemi Silahında Aşırı Isınma Yok

F4: Süper Hız

F5: Tüm Yuvaların Kilidini Aç

F6: Maks. Yuvalar

F7: Dondurma Modu

F8: Mega Hiper Sürücü

F9: Sınırsız Çözgü Hücreleri

Numpad +: Yüzer

Numpad -: Aşağıya kayar

Yukarı Ok: Kuzey’e Taşı

Aşağı Ok: Güney’e Taşı

Sağ Ok: Doğu Taşı

Sol Ok: Batı Taşı

F10: Dili Yorumlama

Notlar:

Numpad 1: Tanrı Modu – Devreye sokarsanız ve çoğu şey size zarar veremez. Bu, Gemide olduğunuz zaman da çalışır. Uzun düşmelerden ve sana veya geminize zarar verecek hemen her şeyden kurtulabilirsiniz.

Numpad 2: Toksisite Tehlike Koruması – açık konuma getirin ve koruma sisteminiz tamamen şarjlı kalır.

Numpad 3: Yaşam Desteği Enerjisi – açık konuma getirin ve yaşam destek sistemi tamamen şarj edilmiş kalır.

Numpad 4: Sınırsız Alet / Silah – açık konuma getirin ve alet / tabancanız tamamen şarj kalır.

Numpad 5: Aracı Yok / Gun Overheat – açık konuma getirin ve çoğu modda kullanıldığında araç / tabanca aşırı ısınmaz.

Numpad 6: Sınırsız Stamina – açık konuma getirin ve sonsuza kadar sürebilirsiniz.

Numpad 7: Sınırsız Jetpack – açın ve sonsuza kadar jetpack yapabilirsiniz.

Numpad 8: Masif Krediler – bu seçeneğe basın, ardından SEKME tuşlarına basarak Envanteri girin, ardından envanteri bırakın ve sonra tekrar geri gelin. Bol miktarda krediniz olmalıdır.

Numpad 9: Easy Craft / Build / Open – bu güçlü seçenek oyunun birçok yerinde çalışır. Envanterde bir şeyler yaratmanız ya da bir şeyi yenilemek ya da bir şeyler başka şey gerektiriyorsa ya da oyun dünyasındaki bir nesnenin başka bir nesne gerektirmesi durumunda bunu değiştirin ve çoğu durumda nesneyi tamamlayabilir ya da Gerekli nesneleri olmasa bile öğeyi kaldırın.

Numpad 0: Yeniden Yükleme Yok – tekrar açılmaya gerek kalmadan açılır ve birçok silah ateşlenir.

Numpad /: Sınırsız cephane – açık ve çok sayıda silahın sınırsız cephanesi var.

Numpad *: Max Kaynakları – açık konuma getirin ve envantere girdiğinizde, maksimum miktarda (karbon gibi) olan birçok kaynak azami düzeye getirilir. Bunu yalnızca başlamak için kaynaklardan birine sahip olsanız bile bol miktarda kaynak sağlamak için kullanabilirsiniz. Onları kullanıyorsanız bunları tekrar doldurmak için düzenli olarak envanterini kontrol edin. Easy craft seçeneği, kaynağınız olmasa bile bir şeyler yapmanıza izin verir, ancak bu seçenek kaynaklarını kullanmayı seçerseniz zaman kazanmanıza yardımcı olur.

F1: Reset Aranıyor – Eğer muhafızlar ya da başka bir nesne size saldırırsa muhtemelen bir Aranılan seviye oluşturmuş olabilirsiniz. Bu onu anında kaldıracaktır. Uyarılara veya istenen seviyeye dayanan size saldıran nesneler saldırmaya devam edecek, ancak yeni karşılaşmalar için arzu seviyeniz kaldırılıyor.

F2: Uyarı Yok – Rakipler veya başka bir nesne size saldırıyorsa onlardan bir uyarı var. Uyarıyı kaldırmak ve gönderionals’leri güvenli moda geri göndermek için bunu açın. Uyarılara neden olan diğer nesneleri getiren diğer birçok nesneyle çalışabilir. Bu bırakılırsa, Sentinaller’in ve diğer birçok nesnenin sizi muhtemelen yalnız bırakacağını göreceksiniz. Bu, uyarıyı başlatmayan ya da arzuladığınız seviyelerin yükselmesine neden olmayan hayvanlar ya da yaratıklar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

F3: Gemi Silahında Aşırı Isınma – Bunu açık konuma getirin ve aşırı ısınan gemide atılan birçok silah aşırı ısınmayacaktır.

F4: Süper Hız – geminizde veya yürüyerek daha hızlı gitmek için bunu kullanın. Geçerli değer 3’tür, ancak özel eğitici kabiliyetini kullanarak daha büyük değerlere değiştirilebilir. Uzayda 100 gibi büyük değerler gezegenler ve diğerleri arasında daha hızlı hareket etmek için kullanılabilir. Yaya olarak indirdiğinizde daha düşük seviyede kaldıracağınızı unutmayın ya da yerden oynamakta olduğunuzu görebilirsiniz. Bunu kullanıyorsanız ve gemi yüksek hızdan dolayı kullanılmaz hale gelirse veya eğilirse ya da yürüyerek gezegen yüzeyine düştüyseniz, Geminizi tamamen dondurmak veya sizi dondurmak için Dondurma Modu seçeneğini kullanın ve yüzeye geri dönmek için aşağıdaki diğer seçenekleri kullanın. Jet Paketi ve Dondurma Modu’nu ve yaklaşık 20’lik bir değeri kullanarak, uygulama ile yüzey boyunca oldukça hızlı uçabilirsiniz.

F5: Max Yuvaları – envanterinizi açın ve çeşitli envanter (takım elbise, tabanca, gemi) için kilidi açılmamış slotların bulunduğuna dikkat edin. Bunu açıp kilitli alanlar açılır. Ayrıca, o öğe için en fazla yuva (gemi, takım elbise) dolacaktır.

F6: Maksimum Yuvalar – Gemi ve Aracın çok fazla yuvası yok. Açıp kapatın, maksimum miktarı alırlar.

F7: Dondurma Modu – hareket eden oyundaki her şeyi dondurmak için bu özelliği açık konuma getirin. Unutmayın ki amaçları atabilir ve ateş edebilirsiniz.

DOWNLOAD:

No Man’s Sky: Trainer +28 Hile Botu indir – MEGADOSYA.COM

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya