Office Rumble v1.39 Apk Mod Güncel Versiyon indir

0
Office Rumble

Office Rumble v1.39 Apk Mod Güncel Versiyon indir merhaba arkadaslar ofice oyunlarını seven kullanıcılar için son derece eglenceli olan bu android oyununu megadosya farkı ile android mod apk indirip oynayabilirsiniz daha fazlası bizim sitede ee daha ne olsun ki kardeşim 😀

Your dreams have finally come true. All your life you’ve wanted to clobber your heinous boss and that jerkface, Tom. Well now, YOU CAN.

Note: Additional resources will be downloaded upon starting the game. A good WiFi connection is highly recommended.

*A network connection is required to play.

[KEY FEATURE]
* STRESS RELIEVING ACTION AT YOUR FINGERTIPS
THE BEST STRESS RELIEVING ACTION
With easy touchscreen controls and intense combat, Office Rumble is a well-developed action game you can play with simply one finger. Office Rumble contains impressive 3-on-3 combat-style fighting with characters whose attacks, blocks, and lethal skills even a kindergartner will enjoy.

* UNIQUE CARTOON-STYLE GRAPHICS
Office Rumble features never-before-seen cartoon-like characters that seem to live and breathe. An office setting is only one of many; Office Rumble takes place at a beach, a bar, the subway, Times Square in New York City, and many other locations!

* COLLECT AND BUILD THE ULTIMATE TEAM
Collect all these characters, as well as a variety of equipment that characters can use while fighting! By promoting and leveling up members of your team—as well as upgrading their skills—you can continue to nurture and grow your employees, making a stronger, fighting workforce!

* IMAGINATIVE STORY AND ENTERTAINING CHARACTERS
All the vile co-workers and bosses who stir-up trouble and bother you to no end are waiting for your fist. Office Rumble features comical characters and hilariously voiced dialogues that create an entertaining story for all ages.

* COMPETE WITH REAL PEOPLE
Participate in 3-on-3 or 5-on-5 battles with millions of other users from different parts of the globe and get your name on the leaderboard!

* FREE UPDATES EVERY MONTH
We provide new characters and stages with diverse stories in our monthly free updates!

FOLLOW US: http://www.facebook.com/OfficeRumble

Sizin hayalleri nihayet gerçek oluyor. Bütün hayatın size iğrenç patron ve sersem surat, Tom clobber istedim. Eh şimdi, YOU CAN.

Not: Ek kaynaklar oyun başladıktan sonra yüklenecektir. İyi bir WiFi bağlantısı tavsiye edilir.

* Bir ağ bağlantısı oynamak için gereklidir.

[KEY ÖZELLİĞİ]
* PARMAKLARINIZIN AT EYLEM GİDERME STRES
İYİ stresten kurtulmanın EYLEM
Kolay dokunmatik ekran kontrolleri ve yoğun mücadele ile Office Rumble sadece bir parmak ile oynayabilirsiniz iyi gelişmiş aksiyon oyunu. Ofis Rumble saldırıları karakterler, bloklar, ve hatta bir kindergartner keyfine varacaksınız ölümcül becerilere sahip etkileyici 3-on-3 savaş tarzı mücadele içerir.

* EŞSİZ KARİKATÜR-STYLE GRAFİK
Ofis Rumble yaşamak ve nefes almak gibi görünüyor karikatür gibi karakterleri görmemiştim daha önce sahiptir. Bir ofis ayarı pek sadece biridir; Ofis Rumble bir plajda yer alan, bar, metro, New York Times Meydanı ve diğer birçok yerlerde!

* TOPLAMA VE NİHAİ takım yaratmak
Tüm bu karakterler, yanı sıra mücadele ederken karakter kullanabilirsiniz ekipman çeşitli toplayın! Teşvik ve onların yükseltme gibi-gibi takımın sıra üyelerini kadar tesviye tarafından becerilerini-Sen güçlü, kavga işgücü yapma, beslemek ve çalışanları büyümeye devam edebilirsiniz!

* HAYAL ÖYKÜ VE EĞLENCELİ KARAKTERLER
Sorun-uyandırmak ve sonu sizi rahatsız tüm aşağılık ortak çalışanlar ve patronlar yumruk bekliyor. Ofis Rumble her yaş için eğlenceli bir hikaye oluşturmak komik karakterler ve çok eğlenceli diyalogları dile sahiptir.

* GERÇEK KİŞİLER İLE YARIŞIYOR
Dünyanın farklı bölgelerinden gelen 3-on-3 ya da 5-on-5 diğer kullanıcıların milyonlarca savaşları katılmak ve afiş adınızı olsun!

* ÜCRETSİZ GÜNCELLEME HER AY
Biz aylık ücretsiz güncellemeler de farklı hikayeler ile yeni karakterler ve aşamaları sağlamak!

BİZİ TAKİP: http://www.facebook.com/OfficeRumble

Office Rumble
Office Rumble
Office Rumble
Office Rumble
Office Rumble
Office Rumble

DOWNLOAD:

 Office Rumble v1.39 APK [Mod]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya